Mürdüm Renkli Cerrahi Takım Terikoton İnce Kumaş V Yaka Forma

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş

Mürdüm Renkli Cerrahi Takım Terikoton İnce Kumaş V Yaka Forma

 • Terikoton kumaştan üretilmiştir.
 • Kumaş özellikleri:  %35 Polyester - %65 Pamuk karışımıdır. 
 • Gramaj 110-125 gr/m² tir.
 • V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. 
 • Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, ebeler, veterinerler diğer sağlık personelleri olsa da endüstriyel işçi kıyafeti ve aşçı kıyafeti olarak da kullanılabilmektedir.
 • V Cerrahi Yaka takımın kumaşının ince olması kapalı birimlerde ve yaz aylarında daha çok tercih edilmesini sağlamaktadır.
 • Takımlarda 7 beden aralığı bulunmaktadır. XXS, XS, S,M,L,XL ve XXL şeklinde beden seçenekleriyle üretilmektedir.

 • TERİKOTON KUMAŞ ÖZELLİKLERİ%65 Pamuk, %35 Polyester 105 gr/m2
  KULLANIM ALANLARIHastane kıyafetleri, Doktor, Hemşire ve Personel Giyim
  MAKİNA YIKAMA40 C
  ÜTÜ SICAKLIĞIOrta Isı 150 C
  KURUTMA MAKİNASITambulu Kurutma Makinasında Kurutma Yapılması Tavsiye Edilmez.
  ÖNEMLİ NOTAğartıcı Kullanmayınız.


  Siparişin Kargoya Verilmesi

  Ankara, İstanbul, İzmir, Adana, Antalya, Mersin, Kayseri ve Bursa içinden verilen siparişler, banka ve finans onayı alındıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde, diğer iller içinde verilen siparişler ise 7 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde teslim edilir.  Saat 16:00 dan sonra verilen siparişler ertesi gün işleme alınır. Bayram ve tatil günlerinde sipariş gönderilmez.

  Kargo Bedelini Kapıda Ödemek İstiyorum Seçeneğini İşaretlemişseniz taşımacılık ve teslimat ücretleri, siparişlerin içeriğine, seçilen teslimatın türüne ve teslimatın yapılacağı ile göre değişiklik gösterir. Siparişlerinizin ulaşım ücretini kargo teslimatını yapan ulaşım şirketi çalışanına teslim anında yapmanız gerekecektir.  moodamedikal.com, siz değerli müşterilerimize siparişlerinde en az ücreti ödemeniz için kargo şirketleri ile gerekli anlaşmaları yapmaktadır.

  Siparişiniz Elinize Ulaşmadıysa 

  Siparişinizle ilgili soru ve sorunlarınızın çözümü için, Müşteri Hizmetleri Yetkililerimize e-posta ([email protected]) adresine göndermeniz yeterli olacaktır. Uzmanlarımız en yakın zamanda durumu değerlendirecek ve çözümlerle ilgili bilgi vermek üzere sizlerle iletişim kuracaktır.

  Siparişiniz ulaştığında lütfen aşağıdaki maddelere dikkat ediniz;

  1.    Siparişiniz kargoda zarar görmeyecek şekilde ambalajlanır ve Türkiye’nin seçkin kargo şirketleri ile gönderilir.

  2.    Siparişinizdeki ürünler ilgili firmaların garantisi altındadır.

  3.    Kargonuzda açılmış, yırtılmış veya fiziksel anlamda zarar görmüşse lütfen teslim almayınız. Kargo görevlisine siparişi zarar gördüğü için teslim almak istemediğinizi belirtiniz. Kargo görevlisi bir tutanak düzenleyecektir. Bu tutanağın bir nüshası size verilecektir. Lütfen ilgili nüshayı saklayınız.

  4.    Siparişinizde herhangi bir eksiklik varsa lütfen 09:30 19:00 mesai saatleri içerisinde  (0 312 434 0 422) numaralı  Destek Hattımızdan bize ulaşınız.

  Benzer Ürünler
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?
  Yükleniyor...