Hakkımızda

Kısaca Mooda Medikal

Medikal giyim sektöründe kaliteli ve müşteri memnuniyeti sağlamaya yönelik hizmet anlayışıyla hizmet vermekte olan Mooda Medikal ve İş Giyim, temin ettiği ürünlerde özellikle hızlı teslimat avantajını ön plana çıkarmaktadır. Kaliteli kumaş ve özenli dikim Mooda medikal giyim ürünlerinin olmazsa olmazıdır.

Kısa sürede üretim sağlayarak müşterilerinin beğenisini kazanmayı ilke edinen Mooda Medikal ve İş Giyim, hastane, klinik, veteriner, eczane, güzellik salonları gibi pek çok kuruma medikal giyim, hemşire forması, doktor forması, beyaz önlük, doktor önlüğü, sabo terlik, ortopedik taban, hasta önlüğü, box önlük gibi geniş bir yelpazede giyim ve medikal ürün sunmaktadır.

Öncellikle Mooda Medikal ve İş Giyim olarak siz değerli müşterilerimizin bize gösterdiği yoğun ilgi ve takdirlerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz. Kısa sürede yurtiçi ve yurtdışında büyük adımlar atmamıza vesile oldunuz... Sizlerden aldığımız güçle ürün yelpazemizi genişleterek hep bir adım ileri mantığı ile devam ediyoruz...Amacımız yüksek kalitedeki ürünlerimizi siz değerli meslektaşlarımıza en uygun fiyatlarla ulaştırabilmektir.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...