Izgara Görüntüleme:
-25%
Hızlı Görüntüle

Açık Gri Dr Greys Kesim Terikoton İnce Kumaş Renkli Tek Alt Forma

59,99 TL 79,98 TL

Açık Gri Dr Greys Kesim Terikoton İnce Kumaş Renkli Tek Alt Forma Tek Alt üründür.Kumaş özellikleri: %40 Pamuk - %60 Viskon karışımıdır. Gramaj 180-185 gr/m² tir.Cerrahi Klasik Kesim Modelidir.V Cerrahi Yaka takımlar Moodamedikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir.Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka..

-32%
Hızlı Görüntüle

Açık Gri Dr Greys Kesim Terikoton İnce Kumaş Renkli Tek Üst Forma

53,99 TL 79,00 TL

Açık Gri Dr Greys Kesim Terikoton İnce Kumaş Renkli Tek Üst FormaTerikoton kumaştan üretilmiştir.Kumaş özellikleri: %40 Pamuk - %60 Viskon karışımıdır. Gramaj 180-185 gr/m² tir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır.V Cerrahi yaka takımların..

-25%
Hızlı Görüntüle

Açık Mavi Dr Greys Kesim Terikoton İnce Kumaş Renkli Tek Alt Forma

59,99 TL 79,98 TL

Açık Mavi Dr Greys Kesim Terikoton İnce Kumaş Renkli Tek Alt FormaTek Alt üründür.Kumaş özellikleri: %40 Pamuk - %60 Viskon karışımıdır. Gramaj 180-185 gr/m² tir.Cerrahi Klasik Kesim Modelidir.V Cerrahi Yaka takımlar Moodamedikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir.Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka ..

-32%
Hızlı Görüntüle

Açık Mavi Dr Greys Kesim Terikoton İnce Kumaş Renkli Tek Üst Forma

53,99 TL 79,00 TL

Açık Mavi Dr Greys Kesim Terikoton İnce Kumaş Renkli Tek Üst FormaTek alt üründür.Terikoton kumaştan üretilmiştir.Kumaş özellikleri: %30 Pamuk, %65 Polyester harmandan karışımıdır. Gramaj 105 gr/m² tir.Drgreys Kesim (Spor) modelidir.Drgreys Kesim (Spor) tek üstler Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan..

-25%
Hızlı Görüntüle

Açık Pembe Dr Greys Kesim Terikoton İnce Kumaş Renkli Tek Alt Forma

59,99 TL 79,98 TL

Açık Pembe Dr Greys Kesim Terikoton İnce Kumaş Renkli Tek Alt FormaTek Alt üründür.Terikoton kumaştan üretilmiştir.Kumaş özellikleri: %40 Pamuk - %60 Viskon karışımıdır. Gramaj 180-185 gr/m² tir.DrGreys (Spor) kesim modelidir.DrGreys (Spor) kesim takımlar Moodamedikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir.Ürünün hem bayan hem de erkekler için..

-32%
Hızlı Görüntüle

Açık Pembe Dr Greys Kesim Terikoton İnce Kumaş Renkli Tek Üst Forma

53,99 TL 79,00 TL

Açık Pembe Dr Greys Kesim Terikoton İnce Kumaş Renkli Tek Üst FormaTerikoton kumaştan üretilmiştir.Kumaş özellikleri: %40 Pamuk - %60 Viskon karışımıdır. Gramaj 180-185 gr/m² tir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır.V Cerrahi yaka takımlar..

-32%
Hızlı Görüntüle

Ameliyathane Yeşili Dr Greys Kesim Terikoton İnce Kumaş Renkli Tek Üst Forma

53,99 TL 79,00 TL

Ameliyathane Yeşili Dr Greys Kesim Terikoton İnce Kumaş Renkli Tek Üst Forma Terikoton kumaştan üretilmiştir.Kumaş özellikleri: %40 Pamuk - %60 Viskon karışımıdır. Gramaj 180-185 gr/m² tir.V Cerrahi Yaka takımlar Moodamedikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi ya..

-28%
Hızlı Görüntüle

Araba Desenli Tek Üst Terikoton İnce Kumaş Dr Greys Kesim Forma

64,99 TL 89,99 TL

Araba Desenli Tek Üst Terikoton İnce Kumaş Dr Greys Kesim Forma En çok tercih edilen cerrahi takımlardan biri olan Dr Greys Modeli Cerrahi takım Mooda Medikal tarafından itinayla üretilmektedir. Tasarım hem bayan hem de erkekler için özel olarak imal edilmiştir.Terikoton Kumaştan Üretilmiştir.Dr.Greys Spor Kesim Modelidir.Dr.Greys Terikoton ..

-28%
Hızlı Görüntüle

Askeri Yesil Kamuflaj Desenli Tek Üst Terikoton İnce Kumaş Dr Greys Kesim Forma

64,99 TL 89,99 TL

Askeri Yesil Kamuflaj Desenli Tek Üst Terikoton İnce Kumaş Dr Greys Kesim FormaEn çok tercih edilen cerrahi takımlardan biri olan Dr Greys Modeli Cerrahi takım Mooda Medikal tarafından itinayla üretilmektedir. Tasarım hem bayan hem de erkekler için özel olarak imal edilmiştir.Terikoton Kumaştan Üretilmiştir.Dr.Greys Spor Kesim Modelidir.Dr.Grey..

Hızlı Görüntüle

Balık Desenli Likralı Tek Üst Dr Greys Kesim Forma

81,00 TL

Balık Desenli Likralı Tek Üst Dr Greys Kesim FormaLikralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, ebeler , veterinerler diğer sağlık per..

-28%
Hızlı Görüntüle

Balon Desenli Tek Üst Terikoton İnce Kumaş Dr Greys Kesim Forma

64,99 TL 89,99 TL

Balon Desenli Tek Üst Terikoton İnce Kumaş Dr Greys Kesim FormaEn çok tercih edilen cerrahi takımlardan biri olan Dr Greys Modeli Cerrahi takım Mooda Medikal tarafından itinayla üretilmektedir. Tasarım hem bayan hem de erkekler için özel olarak imal edilmiştir.Terikoton Kumaştan Üretilmiştir.Dr.Greys Spor Kesim Modelidir.Dr.Greys Terikoton ta..

-28%
Hızlı Görüntüle

Baykuş Saks Mavisi Desenli Tek Üst Terikoton İnce Kumaş Dr Greys Kesim Forma

64,99 TL 89,99 TL

Baykuş Saks Mavisi Desenli Tek Üst Terikoton İnce Kumaş Dr Greys Kesim Forma En çok tercih edilen cerrahi takımlardan biri olan Dr Greys Modeli Cerrahi takım Mooda Medikal tarafından itinayla üretilmektedir. Tasarım hem bayan hem de erkekler için özel olarak imal edilmiştir.Terikoton Kumaştan Üretilmiştir.Dr.Greys Spor Kesim Modelidir.Dr.Greys..

-32%
Hızlı Görüntüle

Benetton Yeşili Dr Greys Kesim Terikoton İnce Kumaş Renkli Tek Üst Forma

53,99 TL 79,00 TL

Benetton Yeşili Dr Greys Kesim Terikoton İnce Kumaş Renkli Tek Üst Forma Terikoton kumaştan üretilmiştir.Kumaş özellikleri: %40 Pamuk - %60 Viskon karışımıdır. Gramaj 110-125 gr/m² tir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır.V Cerrahi yaka t..

-32%
Hızlı Görüntüle

Benetton Yeşili Yeni Model Dr Greys Kesim Terikoton İnce Kumaş Renkli Tek Üst Forma

53,99 TL 79,00 TL

Benetton Yeşili Yeni Model Dr Greys Kesim Terikoton İnce Kumaş Renkli Tek Üst FormaTerikoton kumaştan üretilmiştir.Kumaş özellikleri: %40 Pamuk - %60 Viskon karışımıdır. Gramaj 110-125 gr/m² tir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerr..

Hızlı Görüntüle

Beyaz Ambulans Desenli Likralı Tek Üst Dr Greys Kesim Forma

81,00 TL

Beyaz Ambulans Desenli Likralı Tek Üst Dr Greys Kesim FormaLikralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, ebeler , veterinerler diğer s..

-28%
Hızlı Görüntüle

Beyaz Gülen Diş Desenli Tek Üst Terikoton İnce Kumaş Dr Greys Kesim Forma

64,99 TL 89,99 TL

Beyaz Gülen Diş Desenli Tek Üst Terikoton İnce Kumaş Dr Greys Kesim Forma En çok tercih edilen cerrahi takımlardan biri olan Dr Greys Modeli Cerrahi takım Mooda Medikal tarafından itinayla üretilmektedir. Tasarım hem bayan hem de erkekler için özel olarak imal edilmiştir.Terikoton Kumaştan Üretilmiştir.Dr.Greys Spor Kesim Modelidir.Dr.Greys Te..

Gösterilen: 1 ile 16 arası, toplam: 90 (6 Sayfa)