Izgara Görüntüleme:
-29%
Hızlı Görüntüle

Tek Alt Pantolon Terikoton Kumaş (Açık Mavi)

105,00 TL 147,00 TL

 Tek Alt Pantolon Terikoton  Kumaş (Açık  Mavi)Tek Alt üründür.Kumaş özellikleri: %40 Pamuk - %60 Viskon karışımıdır. Gramaj 180-185 gr/m² tir.Cerrahi Klasik Kesim Modelidir.V Cerrahi Yaka takımlar Moodamedikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir.Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takı..

-8%
Hızlı Görüntüle

Balık Desenli Likralı Tek Üst Dr Greys Kesim Forma

170,00 TL 184,99 TL

Balık Desenli Likralı Tek Üst Dr Greys Kesim FormaLikralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, ebeler , veterinerler diğer sağlık per..

-6%
Hızlı Görüntüle

Cerrahi Balon Desenli Tek Üst Terikoton İnce Kumaş Dr Greys Kesim

160,00 TL 170,00 TL

Cerrahi Balon Desenli Tek Üst Terikoton İnce Kumaş Dr Greys Kesim En çok tercih edilen cerrahi takımlardan biri olan Dr Greys Modeli Cerrahi takım Mooda Medikal tarafından itinayla üretilmektedir. Tasarım hem bayan hem de erkekler için özel olarak imal edilmiştir.Terikoton Kumaştan Üretilmiştir.Dr.Greys Spor Kesim Modelidir.Dr.Greys Teriko..

-6%
Hızlı Görüntüle

Cerrahi Forma Beyaz Gülen Diş Desenli Tek Üst Terikoton İnce Kumaş Dr Greys Kesim

160,00 TL 170,00 TL

Cerrahi Forma Beyaz Gülen Diş Desenli Tek Üst Terikoton İnce Kumaş Dr Greys Kesim En çok tercih edilen cerrahi takımlardan biri olan Dr Greys Modeli Cerrahi takım Mooda Medikal tarafından itinayla üretilmektedir. Tasarım hem bayan hem de erkekler için özel olarak imal edilmiştir.Terikoton Kumaştan Üretilmiştir.Dr.Greys Spor Kesim Modelidir.Dr...

-29%
Hızlı Görüntüle

Cerrahi Takım Beyaz Renk Tek Üst Terikoton Kumaş Dr Greys Kesim

110,00 TL 154,00 TL

Cerrahi Takım Beyaz Renk Tek Üst Terikoton Kumaş Dr Greys KesimBayan doktor ve hemşire için mükemmel şekilde tasarlanmıştır.Koyu ve açık renkli üniformaları lütfen ayrı ayrı yıkayınız.Çıtçıtlı ürünlerimizi çıtçıtlarını kapatarak ve tersini çevirerek yıkayınız.1. Sınıf alpaka kumaştan üretilmiştir.Kumaş özellikleri: %40 Pamuk - %60 Viskon karışımıdı..

-6%
Hızlı Görüntüle

Cerrahi Takım Emoji Desenli Tek Üst Terikoton İnce Kumaş Dr Greys Kesim

160,00 TL 170,00 TL

Cerrahi Takım Emoji Desenli Tek Üst Terikoton İnce Kumaş Dr Greys KesimEn çok tercih edilen cerrahi takımlardan biri olan Dr Greys Modeli Cerrahi takım Mooda Medikal tarafından itinayla üretilmektedir. Tasarım hem bayan hem de erkekler için özel olarak imal edilmiştir.Dr.Greys Spor Kesim Modelidir.Dr.Greys Alpaka takımlar doktor, hemşire, anest..

-6%
Hızlı Görüntüle

Cerrahi Takım Gri Ayıcık Desenli Tek Üst Terikoton İnce Kumaş Dr Greys Kesim

160,00 TL 170,00 TL

Cerrahi Takım Gri Ayıcık Desenli Tek Üst Terikoton İnce Kumaş Dr Greys KesimEn çok tercih edilen cerrahi takımlardan biri olan Dr Greys Modeli Cerrahi takım Mooda Medikal tarafından itinayla üretilmektedir. Tasarım hem bayan hem de erkekler için özel olarak imal edilmiştir.Terikoton Kumaştan Üretilmiştir.Dr.Greys Spor Kesim Modelidir.Dr.Greys T..

-29%
Hızlı Görüntüle

Cerrahi Takım Hardal Sarı Tek Üst Terikoton Kumaş Dr Greys Kesim

105,00 TL 147,00 TL

Cerrahi Takım Hardal Sarı Tek Üst Terikoton  Kumaş Dr Greys KesimBayan doktor ve hemşire için mükemmel şekilde tasarlanmıştır.Koyu ve açık renkli üniformaları lütfen ayrı ayrı yıkayınız.Çıtçıtlı ürünlerimizi çıtçıtlarını kapatarak ve tersini çevirerek yıkayınız.1. Sınıf alpaka kumaştan üretilmiştir.Kumaş özellikleri: %40 Pamuk - %60 Viskon kar..

-6%
Hızlı Görüntüle

Cerrahi Takım Kırmızı Atatürk İmza Desenli Tek Üst Terikoton İnce Kumaş Dr Greys Kesim

160,00 TL 170,00 TL

Cerrahi Takım Kırmızı Atatürk İmza Desenli Tek Üst Terikoton İnce Kumaş Dr Greys Kesim En çok tercih edilen cerrahi takımlardan biri olan Dr Greys Modeli Cerrahi takım Mooda Medikal tarafından itinayla üretilmektedir. Tasarım hem bayan hem de erkekler için özel olarak imal edilmiştir.Terikoton Kumaştan Üretilmiştir.Dr.Greys Spor Kesim Mode..

-6%
Hızlı Görüntüle

Cerrahi Takım Kırmızı Ayıcık Desenli Tek Üst Terikoton İnce Kumaş Dr Greys Kesim

160,00 TL 170,00 TL

Cerrahi Takım Kırmızı Ayıcık Desenli Tek Üst Terikoton İnce Kumaş Dr Greys Kesim En çok tercih edilen cerrahi takımlardan biri olan Dr Greys Modeli Cerrahi takım Mooda Medikal tarafından itinayla üretilmektedir. Tasarım hem bayan hem de erkekler için özel olarak imal edilmiştir.Terikoton Kumaştan Üretilmiştir.Dr.Greys Spor Kesim Modelidir.Dr.G..

-6%
Hızlı Görüntüle

Cerrahi Takım Köpek Desenli Tek Üst Terikoton İnce Kumaş Dr Greys Kesim

160,00 TL 170,00 TL

Cerrahi Takım Köpek Desenli Tek Üst Terikoton İnce Kumaş Dr Greys Kesim  En çok tercih edilen cerrahi takımlardan biri olan Dr Greys Modeli Cerrahi takım Mooda Medikal tarafından itinayla üretilmektedir. Tasarım hem bayan hem de erkekler için özel olarak imal edilmiştir.Terikoton Kumaştan Üretilmiştir.Dr.Greys Spor Kesim Modelidir.Dr.Grey..

-6%
Hızlı Görüntüle

Cerrahi Takım Mavi Çocuk Desenli Tek Üst Terikoton İnce Kumaş Dr Greys Kesim

160,00 TL 170,00 TL

Cerrahi Takım Mavi Çocuk Desenli Tek Üst Terikoton İnce Kumaş Dr Greys Kesim En çok tercih edilen cerrahi takımlardan biri olan Dr Greys Modeli Cerrahi takım Mooda Medikal tarafından itinayla üretilmektedir. Tasarım hem bayan hem de erkekler için özel olarak imal edilmiştir.Terikoton Kumaştan Üretilmiştir.Dr.Greys Spor Kesim Modelidir.Dr.G..

-6%
Hızlı Görüntüle

Cerrahi Takım Mavi Diş Desenli Tek Üst Terikoton İnce Kumaş Dr Greys Kesim

160,00 TL 170,00 TL

Cerrahi Takım Mavi Diş Desenli Tek Üst Terikoton İnce Kumaş Dr Greys Kesim En çok tercih edilen cerrahi takımlardan biri olan Dr Greys Modeli Cerrahi takım Mooda Medikal tarafından itinayla üretilmektedir. Tasarım hem bayan hem de erkekler için özel olarak imal edilmiştir.Terikoton Kumaştan Üretilmiştir.Dr.Greys Spor Kesim Modelidir.Dr.Gre..

-6%
Hızlı Görüntüle

Cerrahi Takım Mavi Kamuflaj Desenli Tek Üst Terikoton İnce Kumaş Dr Greys Kesim

160,00 TL 170,00 TL

Cerrahi Takım Mavi Kamuflaj Desenli Tek Üst Terikoton İnce Kumaş Dr Greys Kesim En çok tercih edilen cerrahi takımlardan biri olan Dr Greys Modeli Cerrahi takım Mooda Medikal tarafından itinayla üretilmektedir. Tasarım hem bayan hem de erkekler için özel olarak imal edilmiştir.Terikoton Kumaştan Üretilmiştir.Dr.Greys Spor Kesim Modelidir.Dr.Gr..

-6%
Hızlı Görüntüle

Cerrahi Takım Mickey Mouse Desenli Tek Üst Terikoton İnce Kumaş Dr Greys Kesim

160,00 TL 170,00 TL

Cerrahi Takım Mickey Mouse Desenli Tek Üst Terikoton İnce Kumaş Dr Greys KesimEn çok tercih edilen cerrahi takımlardan biri olan Dr Greys Modeli Cerrahi takım Mooda Medikal tarafından itinayla üretilmektedir. Tasarım hem bayan hem de erkekler için özel olarak imal edilmiştir.Dr. Greys Spor Kesim Modelidir.Terikoton Kumaştan Üretilmiştir.Dr.Grey..

-29%
Hızlı Görüntüle

Cerrahi Takım Nar Çiçeği Tek Üst Terikoton İnce Kumaş Dr Greys Kesim

105,00 TL 147,00 TL

Cerrahi Takım Nar Çiçeği Tek Üst Terikoton İnce Kumaş Dr Greys Kesim Terikoton kumaştan üretilmiştir.Kumaş özellikleri: %40 Pamuk - %60 Viskon karışımıdır. Gramaj 180-185 gr/m² tir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır.V Cerrahi yaka t..

-6%
Hızlı Görüntüle

Cerrahi Takım Pembe Love Desenli Tek Üst Terikoton İnce Kumaş Dr Greys Kesim

160,00 TL 170,00 TL

Cerrahi Takım Pembe Love Desenli Tek Üst Terikoton İnce Kumaş Dr Greys Kesim  En çok tercih edilen cerrahi takımlardan biri olan Dr Greys Modeli Cerrahi takım Mooda Medikal tarafından itinayla üretilmektedir. Tasarım hem bayan hem de erkekler için özel olarak imal edilmiştir.Terikoton Kumaştan Üretilmiştir.Dr.Greys Spor Kesim Modelidir.Dr..

-6%
Hızlı Görüntüle

Cerrahi Takım Renkli Baykus Desenli Tek Üst Terikoton İnce Kumaş Dr Greys Kesim

160,00 TL 170,00 TL

Cerrahi Takım Renkli Baykus Desenli Tek Üst Terikoton İnce Kumaş Dr Greys Kesim En çok tercih edilen cerrahi takımlardan biri olan Dr Greys Modeli Cerrahi takım Mooda Medikal tarafından itinayla üretilmektedir. Tasarım hem bayan hem de erkekler için özel olarak imal edilmiştir.Terikoton Kumaştan Üretilmiştir.Dr.Greys Spor Kesim Modelidir.D..

-29%
Hızlı Görüntüle

Cerrahi Takım Yeni Yeşil Tek Üst Terikoton İnce Kumaş Dr Greys Kesim

105,00 TL 147,00 TL

Cerrahi Takım Yeni Yeşil Tek Üst Terikoton İnce Kumaş Dr Greys Kesim Terikoton kumaştan üretilmiştir.Kumaş özellikleri: %40 Pamuk - %60 Viskon karışımıdır. Gramaj 180-185 gr/m² tir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır.V Cerrahi yaka t..

-29%
Hızlı Görüntüle

Cerrahi Tek Alt Terikoton İnce Kumaş Dr Greys Kesim(Açık Pembe)

105,00 TL 147,00 TL

Cerrahi Tek Alt Terikoton İnce Kumaş Dr Greys Kesim(Açık Pembe) Tek Alt üründür.Terikoton kumaştan üretilmiştir.Kumaş özellikleri: %40 Pamuk - %60 Viskon karışımıdır. Gramaj 180-185 gr/m² tir.DrGreys (Spor) kesim modelidir.DrGreys (Spor) kesim takımlar Moodamedikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir.Ürünün hem bayan hem de erkekler iç..

-29%
Hızlı Görüntüle

Cerrahi Tek Üst Benetton Yeşili Terikoton İnce Kumaş Dr Greys Kesim

105,00 TL 147,00 TL

Cerrahi Tek Üst Benetton Yeşili   Terikoton İnce Kumaş Dr Greys Kesim Terikoton kumaştan üretilmiştir.Kumaş özellikleri: %40 Pamuk - %60 Viskon karışımıdır. Gramaj 110-125 gr/m² tir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Ce..

-6%
Hızlı Görüntüle

Cerrahi Tek Üst Forma - Minik Kalp Desenli

160,00 TL 170,00 TL

Cerrahi Tek Üst Forma - Minik Kalp DesenliEn çok tercih edilen cerrahi takımlardan biri olan Dr Greys Modeli Cerrahi takım Mooda Medikal tarafından itinayla üretilmektedir. Tasarım hem bayan hem de erkekler için özel olarak imal edilmiştir.Dr. Greys Spor Kesim Modelidir.Alpaka Kumaştan Üretilmiştir.Dr.Greys Terikoton takımlar doktor, hemşire,..

-29%
Hızlı Görüntüle

Cerrahi Tek Üst Terikoton İnce Kumaş Dr Greys Kesim(Açık Pembe)

105,00 TL 147,00 TL

Cerrahi Tek Üst Terikoton İnce Kumaş Dr Greys Kesim(Açık Pembe)Terikoton kumaştan üretilmiştir.Kumaş özellikleri: %40 Pamuk - %60 Viskon karışımıdır. Gramaj 180-185 gr/m² tir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır.V Cerrahi yaka takımların g..

-29%
Hızlı Görüntüle

Cerrahi Tek Üst Terikoton Kumaş (Açık Mavi)

105,00 TL 147,00 TL

Cerrahi Tek Üst Terikoton Kumaş (Açık Mavi)Tek alt üründür.Terikoton kumaştan üretilmiştir.Kumaş özellikleri: %30 Pamuk, %65 Polyester harmandan karışımıdır. Gramaj 105 gr/m² tir.Drgreys Kesim (Spor) modelidir.Drgreys Kesim (Spor) tek üstler Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için ü..

-8%
Hızlı Görüntüle

Desenli Cerrahi Takım Uzay Desenli Tek Üst Likra Kumaş Dr Greys Kesim

170,00 TL 184,99 TL

Desenli Cerrahi  Takım Uzay Desenli Tek Üst Likra Kumaş Dr Greys Kesim  En çok tercih edilen cerrahi takımlardan biri olan Dr Greys Modeli Cerrahi takım Mooda Medikal tarafından itinayla üretilmektedir. Tasarım hem bayan hem de erkekler için özel olarak imal edilmiştir.Terikoton Kumaştan Üretilmiştir.Dr.Greys Spor Kesim Modelidir.Dr...

-6%
Hızlı Görüntüle

Desenli Cerrahi Takım Uğur Böcek Desenli Tek Üst Terikoton İnce Kumaş Dr Greys Kesim

160,00 TL 170,00 TL

Desenli Cerrahi  Takım Uğur Böcek Desenli Tek Üst Terikoton İnce Kumaş Dr Greys Kesim En çok tercih edilen cerrahi takımlardan biri olan Dr Greys Modeli Cerrahi takım Mooda Medikal tarafından itinayla üretilmektedir. Tasarım hem bayan hem de erkekler için özel olarak imal edilmiştir.Dr. Greys Modelidir.Dr.Greys Terikoton takımlar do..

-6%
Hızlı Görüntüle

Desenli Cerrahi Takım Yaprak Yeşil Kamuflaj Desenli Tek Üst Terikoton İnce Kumaş Dr Greys Kesim

160,00 TL 170,00 TL

Desenli Cerrahi  Takım Yaprak Yeşil Kamuflaj Desenli Tek Üst Terikoton İnce Kumaş Dr Greys Kesim En çok tercih edilen cerrahi takımlardan biri olan Dr Greys Modeli Cerrahi takım Mooda Medikal tarafından itinayla üretilmektedir. Tasarım hem bayan hem de erkekler için özel olarak imal edilmiştir.Terikoton Kumaştan Üretilmiştir.Dr.Greys Spor..

-8%
Hızlı Görüntüle

Desenli Hemşire Forması Beyaz Ambulans Desenli Likralı Tek Üst Dr Greys Kesim

170,00 TL 184,99 TL

Desenli Hemşire Forması Beyaz Ambulans Desenli Likralı Tek Üst Dr Greys Kesim Likralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, ebele..

-15%
Hızlı Görüntüle

Desenli Hemşire Forması Çift Baykuş Desenli Likralı Tek Üst Dr Greys Kesim

170,00 TL 200,01 TL

Desenli Hemşire Forması Çift Baykuş Desenli Likralı Tek Üst Dr Greys Kesim Likralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, ebeler ,..

-15%
Hızlı Görüntüle

Desenli Hemşire Forması Formül Desenli Likralı Tek Üst Dr Greys Kesim

170,00 TL 200,01 TL

Desenli Hemşire Forması Formül Desenli Likralı Tek Üst Dr Greys Kesim  Likralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, ebeler ..

-15%
Hızlı Görüntüle

Desenli Hemşire Forması Füme Renkli İlaç Desenli Likralı Tek Üst Dr Greys Kesim

170,00 TL 200,01 TL

Desenli Hemşire Forması Füme Renkli İlaç Desenli Likralı Tek Üst Dr Greys KesimLikralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, ebeler , ..

-15%
Hızlı Görüntüle

Desenli Hemşire Forması Geometri Desenli Likralı Tek Üst Dr Greys Kesim

170,00 TL 200,01 TL

Desenli Hemşire Forması Geometri Desenli Likralı Tek Üst Dr Greys KesimLikralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, ebeler , veterine..

-15%
Hızlı Görüntüle

Desenli Hemşire Forması Gezegen Desenli Likralı Tek Üst Dr Greys Kesim

170,00 TL 200,01 TL

Desenli Hemşire Forması Gezegen Desenli Likralı Tek Üst Dr Greys KesimLikralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, ebeler , veteriner..

-15%
Hızlı Görüntüle

Desenli Hemşire Forması İğne Desenli Likralı Tek Üst Dr Greys Kesim

170,00 TL 200,01 TL

Desenli Hemşire Forması İğne Desenli Likralı Tek Üst Dr Greys KesimLikralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, ebeler , veterinerler..

-15%
Hızlı Görüntüle

Desenli Hemşire Forması İndigo Ambulans Desenli Likralı Tek Üst Dr Greys Kesim

170,00 TL 200,01 TL

Desenli Hemşire Forması İndigo Ambulans Desenli Likralı Tek Üst Dr Greys KesimLikralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, ebeler , v..

-15%
Hızlı Görüntüle

Desenli Hemşire Forması Kelebek Desenli Likralı Tek Üst Dr Greys Kesim

170,00 TL 200,01 TL

Desenli Hemşire Forması Kelebek Desenli Likralı Tek Üst Dr Greys Kesim Likralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, ebeler , vet..

-6%
Hızlı Görüntüle

Desenli Hemşire Forması Yara Bant Desenli Tek Üst Terikoton İnce Kumaş Dr Greys Kesim

160,00 TL 170,00 TL

Desenli Hemşire Forması Yara Bant Desenli Tek Üst Terikoton İnce Kumaş Dr Greys Kesim  En çok tercih edilen cerrahi takımlardan biri olan Dr Greys Modeli Cerrahi takım Mooda Medikal tarafından itinayla üretilmektedir. Tasarım hem bayan hem de erkekler için özel olarak imal edilmiştir.Terikoton Kumaştan Üretilmiştir.Dr.Greys Spor Kesim Mod..

-6%
Hızlı Görüntüle

Doktor Forması Askeri Yesil Kamuflaj Desenli Tek Üst Terikoton İnce Kumaş Dr Greys Kesim

160,00 TL 170,00 TL

Doktor Forması Askeri Yesil Kamuflaj Desenli Tek Üst Terikoton İnce Kumaş Dr Greys Kesim En çok tercih edilen cerrahi takımlardan biri olan Dr Greys Modeli Cerrahi takım Mooda Medikal tarafından itinayla üretilmektedir. Tasarım hem bayan hem de erkekler için özel olarak imal edilmiştir.Terikoton Kumaştan Üretilmiştir.Dr.Greys Spor Kesim Mo..

-6%
Hızlı Görüntüle

Doktor Forması Canavar Desenli Tek Üst Terikoton İnce Kumaş Dr Greys Kesim

160,00 TL 170,00 TL

Doktor Forması Canavar Desenli Tek Üst Terikoton İnce Kumaş Dr Greys KesimEn çok tercih edilen cerrahi takımlardan biri olan Dr Greys Modeli Cerrahi takım Mooda Medikal tarafından itinayla üretilmektedir. Tasarım hem bayan hem de erkekler için özel olarak imal edilmiştir.Terikoton Kumaştan Üretilmiştir.Dr.Greys Spor Kesim Modelidir.Dr.Greys Ter..

-6%
Hızlı Görüntüle

Doktor Forması Lacivert Kamuflaj Desenli Tek Üst Terikoton İnce Kumaş Dr Greys Kesim

160,00 TL 170,00 TL

Doktor Forması Lacivert Kamuflaj Desenli Tek Üst Terikoton İnce Kumaş Dr Greys KesimEn çok tercih edilen cerrahi takımlardan biri olan Dr Greys Modeli Cerrahi takım Mooda Medikal tarafından itinayla üretilmektedir. Tasarım hem bayan hem de erkekler için özel olarak imal edilmiştir.Terikoton Kumaştan Üretilmiştir.Dr.Greys Spor Kesim Modelidir.Dr..

-6%
Hızlı Görüntüle

Doktor Forması Lacivert Virüs Desenli Tek Üst Kumaş Dr Greys Kesim

160,00 TL 170,00 TL

Doktor Forması Lacivert Virüs Desenli Tek Üst   Kumaş Dr Greys KesimEn çok tercih edilen cerrahi takımlardan biri olan Dr Greys Modeli Cerrahi takım Mooda Medikal tarafından itinayla üretilmektedir. Tasarım hem bayan hem de erkekler için özel olarak imal edilmiştir.Terikoton Kumaştan Üretilmiştir.Dr.Greys Spor Kesim Modelidir.Dr.Greys..

-6%
Hızlı Görüntüle

Doktor Forması Lila Diş Desenli Tek Üst Terikoton İnce Kumaş Dr Greys Kesim

160,00 TL 170,00 TL

Doktor Forması Lila Diş Desenli Tek Üst Terikoton İnce Kumaş Dr Greys KesimEn çok tercih edilen cerrahi takımlardan biri olan Dr Greys Modeli Cerrahi takım Mooda Medikal tarafından itinayla üretilmektedir. Tasarım hem bayan hem de erkekler için özel olarak imal edilmiştir.Terikoton Kumaştan Üretilmiştir.Dr.Greys Spor Kesim Modelidir.Dr.Greys Te..

-29%
Hızlı Görüntüle

Doktor Forması Parlament Mavi Tek Üst Terikoton İnce Kumaş Dr Greys Kesim Doctor

105,00 TL 147,00 TL

Doktor Forması Parlament Mavi Tek Üst Terikoton İnce Kumaş Dr Greys Kesim Doctor Terikoton kumaştan üretilmiştir.Kumaş özellikleri: %40 Pamuk - %60 Viskon karışımıdır. Gramaj 180-185 gr/m² tir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır.V Ce..

-29%
Hızlı Görüntüle

Doktor Forması Petrol Yeşili Tek Üst Terikoton İnce Kumaş Dr Greys Kesim

105,00 TL 147,00 TL

Doktor Forması Petrol Yeşili Tek Üst Terikoton İnce Kumaş Dr Greys KesimEn çok tercih edilen cerrahi takımlardan biri olan Dr Greys Modeli Cerrahi takım Mooda Medikal tarafından itinayla üretilmektedir. Tasarım hem bayan hem de erkekler için özel olarak imal edilmiştir.Terikoton Kumaştan Üretilmiştir.Dr.Greys Spor Kesim Modelidir.Dr.Greys Terik..

-6%
Hızlı Görüntüle

Doktor Forması Siyah Atatürk İmza Desenli Tek Üst Terikoton İnce Kumaş Dr Greys Kesim

160,00 TL 170,00 TL

Doktor Forması Siyah Atatürk İmza Desenli Tek Üst Terikoton İnce Kumaş Dr Greys KesimEn çok tercih edilen cerrahi takımlardan biri olan Dr Greys Modeli Cerrahi takım Mooda Medikal tarafından itinayla üretilmektedir. Tasarım hem bayan hem de erkekler için özel olarak imal edilmiştir.Terikoton Kumaştan Üretilmiştir.Dr.Greys Spor Kesim Modelidir.D..

-6%
Hızlı Görüntüle

Doktor Forması Siyah Kedi Desenli Tek Üst Terikoton İnce Kumaş Dr Greys Kesim

160,00 TL 170,00 TL

Doktor Forması Siyah Kedi Desenli Tek Üst Terikoton İnce Kumaş Dr Greys Kesim En çok tercih edilen cerrahi takımlardan biri olan Dr Greys Modeli Cerrahi takım Mooda Medikal tarafından itinayla üretilmektedir. Tasarım hem bayan hem de erkekler için özel olarak imal edilmiştir.Dr.Greys Spor Kesim Modelidir.Dr.Greys Terikoton takımlar doktor,..

-6%
Hızlı Görüntüle

Doktor Forması Siyah Kedi Kafa Desenli Tek Üst Terikoton İnce Kumaş Dr Greys Kesim

160,00 TL 170,00 TL

Doktor Forması Siyah Kedi Kafa Desenli Tek Üst Terikoton İnce Kumaş Dr Greys Kesim  En çok tercih edilen cerrahi takımlardan biri olan Dr Greys Modeli Cerrahi takım Mooda Medikal tarafından itinayla üretilmektedir. Tasarım hem bayan hem de erkekler için özel olarak imal edilmiştir.Terikoton Kumaştan Üretilmiştir.Dr.Greys Spor Kesim Modeli..

-6%
Hızlı Görüntüle

Doktor Forması Snoppy Desenli Tek Üst Terikoton İnce Kumaş Dr Greys Kesim

160,00 TL 170,00 TL

Doktor Forması Snoppy Desenli Tek Üst Terikoton İnce Kumaş Dr Greys KesimEn çok tercih edilen cerrahi takımlardan biri olan Dr Greys Modeli Cerrahi takım Mooda Medikal tarafından itinayla üretilmektedir. Tasarım hem bayan hem de erkekler için özel olarak imal edilmiştir.Terikoton Kumaştan Üretilmiştir.Dr.Greys Spor Kesim Modelidir.Dr.Greys Teri..

-6%
Hızlı Görüntüle

Doktor Forması Turkuaz Diş Macunu Desenli Tek Üst Terikoton İnce Kumaş Dr Greys Kesim

160,00 TL 170,00 TL

Doktor Forması Turkuaz Diş Macunu Desenli Tek Üst Terikoton İnce Kumaş Dr Greys KesimEn çok tercih edilen cerrahi takımlardan biri olan Dr Greys Modeli Cerrahi takım Mooda Medikal tarafından itinayla üretilmektedir. Tasarım hem bayan hem de erkekler için özel olarak imal edilmiştir.Terikoton Kumaştan Üretilmiştir.Dr.Greys Spor Kesim Modelidir.D..

-6%
Hızlı Görüntüle

Doktor Forması Turkuaz Kamuflaj Desenli Tek Üst Terikoton İnce Kumaş Dr Greys Kesim

160,00 TL 170,00 TL

Doktor Forması Turkuaz Kamuflaj Desenli Tek Üst Terikoton İnce Kumaş Dr Greys Kesim  En çok tercih edilen cerrahi takımlardan biri olan Dr Greys Modeli Cerrahi takım Mooda Medikal tarafından itinayla üretilmektedir. Tasarım hem bayan hem de erkekler için özel olarak imal edilmiştir.Terikoton Kumaştan Üretilmiştir.Dr.Greys Spor Kesim Model..

Gösterilen: 1 ile 50 arası, toplam: 94 (2 Sayfa)