Izgara Görüntüleme:
-23%
Hızlı Görüntüle

Cerrahi Takım Çağla Yeşili Likralı Takım Dr Greys Kesim Forma

299,99 TL 389,99 TL

Cerrahi Takım Çağla Yeşili Likralı Takım Dr Greys Kesim FormaLikralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, ebeler , veterinerler diğer..

-23%
Hızlı Görüntüle

Cerrahi Takım Lila Likralı Takım Dr Greys Kesim Forma

299,99 TL 389,99 TL

Cerrahi Takım Lila  Likralı Takım Dr Greys Kesim FormaLikralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, ebeler , veterinerler diğer s..

-22%
Hızlı Görüntüle

Desenli Hemşire Forması Balık Desenli Likralı Tek Üst Dr Greys Kesim

349,98 TL 449,99 TL

Desenli Hemşire Forması Balık Desenli Likralı Tek Üst Dr Greys Kesim Likralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, ebeler , veter..

-22%
Hızlı Görüntüle

Desenli Hemşire Forması Beyaz Ambulans Desenli Likralı Takım Dr Greys Kesim Forma

349,98 TL 449,99 TL

Desenli Hemşire Forması Beyaz Ambulans Desenli Likralı Takım Dr Greys Kesim FormaLikralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Takım ürünümüzün üst Likralı olup alt Terikoton kumaştan imal edilmiştir.Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımla..

-22%
Hızlı Görüntüle

Desenli Hemşire Forması Çift Baykuş Desenli Likralı Takım Dr Greys Kesim Forma

349,98 TL 449,99 TL

Desenli Hemşire Forması Çift Baykuş Desenli Likralı Takım Dr Greys Kesim FormaLikralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Takım ürünümüzün üst Likralı olup alt Terikoton kumaştan imal edilmiştir.Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların..

-22%
Hızlı Görüntüle

Desenli Hemşire Forması Formül Desenli Likralı Takım Dr Greys Kesim Forma

349,98 TL 449,99 TL

Desenli Hemşire Forması Formül Desenli Likralı Takım Dr Greys Kesim FormaLikralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Takım ürünümüzün üst Likralı olup alt Terikoton kumaştan imal edilmiştir.Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların gene..

-22%
Hızlı Görüntüle

Desenli Hemşire Forması Geometri Desenli Likralı Tek Üst Dr Greys Kesim

349,98 TL 449,99 TL

Desenli Hemşire Forması Geometri Desenli Likralı Tek Üst Dr Greys KesimLikralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Takım ürünümüzün üst Likralı olup alt Terikoton kumaştan imal edilmiştir.Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel ..

-22%
Hızlı Görüntüle

Desenli Hemşire Forması İğne Desenli Likralı Takım Dr Greys Kesim Forma

349,98 TL 449,99 TL

Desenli Hemşire Forması İğne Desenli Likralı Takım Dr Greys Kesim FormaLikralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Takım ürünümüzün üst Likralı olup alt Terikoton kumaştan imal edilmiştir.Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel ..

-22%
Hızlı Görüntüle

Desenli Hemşire Forması İndigo Ambulans Desenli Likralı Takım Dr Greys Kesim Forma

349,98 TL 449,99 TL

Desenli Hemşire Forması İndigo Ambulans Desenli Likralı Takım Dr Greys Kesim FormaLikralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Takım ürünümüzün üst Likralı olup alt Terikoton kumaştan imal edilmiştir.Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takıml..

-22%
Hızlı Görüntüle

Desenli Hemşire Forması Kelebek Desenli Likralı Takım Dr Greys Kesim Forma

349,98 TL 449,99 TL

Desenli Hemşire Forması Kelebek Desenli Likralı Takım Dr Greys Kesim FormaLikralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Takım ürünümüzün üst Likralı olup alt Terikoton kumaştan imal edilmiştir.Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların gen..

-22%
Hızlı Görüntüle

Doktor Forması Lacivert Kamuflaj Desenli Takım Likralı Kumaş Dr Greys Kesim Forma

349,98 TL 449,99 TL

Doktor Forması Lacivert Kamuflaj Desenli Takım Likralı Kumaş Dr Greys Kesim FormaTerikoton kumaştan üretilmiştir.Kumaş özellikleri: %40 Pamuk - %60 Viskon karışımıdır. Takım ürünümüzün üst Likralı olup alt Terikoton kumaştan imal edilmiştir.Gramaj 110-125 gr/m² tir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir.&n..

-23%
Hızlı Görüntüle

Fuşya Dr Greys Kesim Likralı Kumaş Takım Forma

299,99 TL 389,99 TL

Fuşya Dr Greys Kesim Likralı Kumaş Takım FormaTerikoton kumaştan üretilmiştir.Kumaş özellikleri: %35 Polyester - %65 Pamuk karışımıdır. Gramaj 110-125 gr/m² tir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kul..

-22%
Hızlı Görüntüle

Hemşire Forması Askeri Yesil Kamuflaj Desenli Likralı Takım Dr Greys Kesim Forma

349,98 TL 449,99 TL

Hemşire Forması Askeri Yesil Kamuflaj Desenli Likralı Takım Dr Greys Kesim FormaTerikoton kumaştan üretilmiştir.Kumaş özellikleri: %35 Polyester - %65 Pamuk karışımıdır. Gramaj 110-125 gr/m² tir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V..

-22%
Hızlı Görüntüle

Hemşire Forması Mürdüm Kamuflaj Desenli Takım Likralı Kumaş Dr Greys Kesim Forma

349,98 TL 449,99 TL

Hemşire Forması Mürdüm Kamuflaj Desenli Takım Likralı Kumaş Dr Greys Kesim FormaTerikoton kumaştan üretilmiştir.Kumaş özellikleri: %40 Pamuk - %60 Viskon karışımıdır. Takım ürünümüzün üst Likralı olup alt Terikoton kumaştan imal edilmiştir.Gramaj 110-125 gr/m² tir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir.&nb..

-22%
Hızlı Görüntüle

Hemşire Formsı Kalp Ritim Desenli Takım Likralı Kumaş Dr Greys Kesim Forma

349,98 TL 449,99 TL

Hemşire Formsı Kalp Ritim Desenli Takım Likralı Kumaş Dr Greys Kesim FormaTerikoton kumaştan üretilmiştir.Kumaş özellikleri: %40 Pamuk - %60 Viskon karışımıdır. Takım ürünümüzün üst Likralı olup alt Terikoton kumaştan imal edilmiştir.Gramaj 110-125 gr/m² tir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürü..

-23%
Hızlı Görüntüle

İndigo Mavi Dr Greys Kesim Likralı Kumaş Takım Forma

299,99 TL 389,99 TL

İndigo Mavi Dr Greys Kesim Likralı Kumaş Takım FormaTerikoton kumaştan üretilmiştir.Kumaş özellikleri: %35 Polyester - %65 Pamuk karışımıdır. Gramaj 110-125 gr/m² tir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların gen..

-23%
Hızlı Görüntüle

Kahverengi Dr Greys Modeli Likralı Tek Renk Takım

299,99 TL 389,99 TL

Kahverengi Dr Greys Modeli Likralı Tek Renk TakımTerikoton kumaştan üretilmiştir.Kumaş özellikleri: %35 Polyester - %65 Pamuk karışımıdır. Gramaj 110-125 gr/m² tir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel ..

-23%
Hızlı Görüntüle

Kına Yeşili Dr Greys Kesim Likralı Kumaş Takım Forma

299,99 TL 389,99 TL

Kına Yeşili Dr Greys Kesim Likralı Kumaş Takım FormaLikralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, ebeler , veterinerler diğer sağlık p..

-23%
Hızlı Görüntüle

Kırmızı Dr Greys Kesim Likralı Kumaş Takım Forma

299,99 TL 389,99 TL

Kırmızı Dr Greys Kesim Likralı Kumaş Takım FormaTerikoton kumaştan üretilmiştir.Kumaş özellikleri: %35 Polyester - %65 Pamuk karışımıdır. Gramaj 110-125 gr/m² tir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel k..

-23%
Hızlı Görüntüle

Küf Yeşili Dr Greys Kesim Likralı Kumaş Takım Forma

299,99 TL 389,99 TL

Küf Yeşili Dr Greys Kesim Likralı Kumaş Takım FormaTerikoton kumaştan üretilmiştir.Kumaş özellikleri: %35 Polyester - %65 Pamuk karışımıdır. Gramaj 110-125 gr/m² tir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların gene..

-23%
Hızlı Görüntüle

Lacivert Dr Greys Kesim Likralı Kumaş Takım Forma

299,99 TL 389,99 TL

Lacivert Dr Greys Kesim Likralı Kumaş Takım FormaTerikoton kumaştan üretilmiştir.Kumaş özellikleri: %35 Polyester - %65 Pamuk karışımıdır. Gramaj 110-125 gr/m² tir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kulla..

-22%
Hızlı Görüntüle

Likra Kumaş Cerrahi Desenli Takım Lacivert Kalp Desenli Takım Dr Greys Kesim Forma

349,98 TL 449,99 TL

Likra Kumaş Cerrahi Desenli Takım Lacivert Kalp Desenli  Takım Dr Greys Kesim FormaLikralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Takım ürünümüzün üst Likralı olup alt Terikoton kumaştan imal edilmiştir.Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka ..

-22%
Hızlı Görüntüle

Likra Kumaş Cerrahi Desenli Takım Reçete Desenli Dr Greys Kesim Forma

349,98 TL 449,99 TL

Likra Kumaş Cerrahi Desenli Takım Reçete Desenli  Dr Greys Kesim FormaLikralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Takım ürünümüzün üst Likralı olup alt Terikoton kumaştan imal edilmiştir.Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların ge..

-22%
Hızlı Görüntüle

Likra Kumaş Cerrahi Desenli Takım Renkli Kalp Desenli Dr Greys Kesim Forma - %97 Pamuk

349,98 TL 449,99 TL

Likra Kumaş Cerrahi Desenli Takım Renkli Kalp Desenli Dr Greys Kesim Forma - %97 PamukLikralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Takım ürünümüzün üst Likralı olup alt Terikoton kumaştan imal edilmiştir.Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka ta..

-22%
Hızlı Görüntüle

Likra Kumaş Cerrahi Desenli Takım Siyah Ambulans Desenli Dr Greys Kesim Forma

349,98 TL 449,99 TL

Likra Kumaş Cerrahi Desenli Takım Siyah Ambulans Desenli  Dr Greys Kesim FormaLikralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Takım ürünümüzün üst Likralı olup alt Terikoton kumaştan imal edilmiştir.Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takım..

-22%
Hızlı Görüntüle

Likra Kumaş Cerrahi Desenli Takım Siyah Kedi Desenli Dr Greys Kesim

349,98 TL 449,99 TL

Likra Kumaş Cerrahi Desenli Takım Siyah Kedi Desenli Dr Greys Kesim Likralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir.Takım ürünümüzün üst Likralı olup alt Terikoton kumaştan imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların gene..

-22%
Hızlı Görüntüle

Likra Kumaş Cerrahi Desenli Takım Turkuaz Ambulans Desenli Dr Greys Kesim Forma

349,98 TL 449,99 TL

Likra Kumaş Cerrahi Desenli Takım Turkuaz Ambulans Desenli Dr Greys Kesim FormaLikralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Takım ürünümüzün üst Likralı olup alt Terikoton kumaştan imal edilmiştir.Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımları..

-22%
Hızlı Görüntüle

Likra Kumaş Cerrahi Desenli Takım Virüs Desenli Dr Greys Kesim Forma

349,98 TL 449,99 TL

Likra Kumaş Cerrahi Desenli Takım Virüs Desenli  Dr Greys Kesim FormaLikralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Takım ürünümüzün üst Likralı olup alt Terikoton kumaştan imal edilmiştir.Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların gen..

-22%
Hızlı Görüntüle

Likra Kumaş Cerrahi Desenli Takım Yıldız Desenli Dr Greys Kesim Forma

349,98 TL 449,99 TL

Likra Kumaş Cerrahi Desenli Takım Yıldız Desenli  Dr Greys Kesim FormaLikralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Takım ürünümüzün üst Likralı olup alt Terikoton kumaştan imal edilmiştir.Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların ge..

-29%
Hızlı Görüntüle

Likra Kumaş Cerrahi Desenli Takım Yumruk Desenli Dr Greys Kesim Forma

319,99 TL 449,99 TL

Likra Kumaş Cerrahi Desenli Takım Yumruk Desenli Dr Greys Kesim FormaLikralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Takım ürünümüzün üst Likralı olup alt Terikoton kumaştan imal edilmiştir.Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel ku..

-23%
Hızlı Görüntüle

Likra Kumaş Cerrahi Takım Koyu Gri Dr Greys Kesim Forma

299,99 TL 389,99 TL

Likra Kumaş Cerrahi Takım Koyu Gri Dr Greys Kesim FormaLikralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, ebeler , veterinerler diğer sağlı..

-23%
Hızlı Görüntüle

Likra Kumaş Cerrahi Takım Mürdüm Renk Takım Dr Greys Kesim Forma

299,99 TL 389,99 TL

Likra Kumaş Cerrahi Takım Mürdüm Renk Takım Dr Greys Kesim FormaLikralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, ebeler , veterinerler di..

-23%
Hızlı Görüntüle

Mor Dr Greys Kesim Likralı Kumaş Takım Forma

299,99 TL 389,99 TL

Mor Dr Greys Kesim Likralı Kumaş Takım FormaTerikoton kumaştan üretilmiştir.Kumaş özellikleri: %35 Polyester - %65 Pamuk karışımıdır. Gramaj 110-125 gr/m² tir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kulla..

-23%
Hızlı Görüntüle

Mürdüm Dr Greys Kesim Likralı Kumaş Takım Forma

299,99 TL 389,99 TL

Mürdüm Dr Greys Kesim Likralı Kumaş Takım FormaLikralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, ebeler , veterinerler diğer sağlık person..

-23%
Hızlı Görüntüle

Nar Çiçeği Dr Greys Kesim Likralı Kumaş Takım Forma

299,99 TL 389,99 TL

Nar Çiçeği Dr Greys Kesim Likralı Kumaş Takım FormaTerikoton kumaştan üretilmiştir.Kumaş özellikleri: %35 Polyester - %65 Pamuk karışımıdır. Gramaj 110-125 gr/m² tir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların gene..

-23%
Hızlı Görüntüle

Nöbet Takımı Parlament Mavi Takım Likralı Kumaş Dr Greys Kesim Forma

299,99 TL 389,99 TL

Nöbet Takımı Parlament Mavi Takım Likralı Kumaş Dr Greys Kesim FormaLikralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, ebeler , veterinerle..

-22%
Hızlı Görüntüle

Perla Model Bordo Tasarım Likra Takım

378,00 TL 485,99 TL

Perla Model Bordo Tasarım Likra TakımLikralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, ebeler , veterinerler diğer sağlık personeller..

-22%
Hızlı Görüntüle

Perla Model Füme Tasarım Likra Takım

378,00 TL 485,99 TL

Perla Model Füme Tasarım Likra TakımLikralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, ebeler , veterinerler diğer sağlık personelleri olsa..

-22%
Hızlı Görüntüle

Perla Model Pudra Tasarım Likra Takım

378,00 TL 485,99 TL

Perla Model Pudra Tasarım Likra TakımLikralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, ebeler , veterinerler diğer sağlık personelleri ols..

-22%
Hızlı Görüntüle

Perla Model Saks Mavisi Tasarım Likra Takım

378,00 TL 485,99 TL

Perla Model Saks Mavisi Tasarım Likra TakımLikralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, ebeler , veterinerler diğer sağlık personelle..

-23%
Hızlı Görüntüle

Petrol Mavi Dr Greys Kesim Likralı Kumaş Takım Forma

299,99 TL 389,99 TL

Petrol Mavi Dr Greys Kesim Likralı Kumaş Takım FormaLikralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, ebeler , veterinerler diğer sağlık p..

-23%
Hızlı Görüntüle

Saks Mavi Dr Greys Kesim Likralı Kumaş Takım Forma

299,99 TL 389,99 TL

Saks Mavi Dr Greys Kesim Likralı Kumaş Takım FormaTerikoton kumaştan üretilmiştir.Kumaş özellikleri: %35 Polyester - %65 Pamuk karışımıdır. Gramaj 110-125 gr/m² tir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel..

-23%
Hızlı Görüntüle

Siyah Dr Greys Kesim Likralı Kumaş Takım Forma

299,99 TL 389,99 TL

Siyah Dr Greys Kesim Likralı Kumaş Takım FormaTerikoton kumaştan üretilmiştir.Kumaş özellikleri: %35 Polyester - %65 Pamuk karışımıdır. Gramaj 110-125 gr/m² tir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kul..

-23%
Hızlı Görüntüle

Somon Dr Greys Modeli Likralı Tek Renk Takım

299,99 TL 389,99 TL

Somon Dr Greys Modeli Likralı Tek Renk TakımTerikoton kumaştan üretilmiştir.Kumaş özellikleri: %35 Polyester - %65 Pamuk karışımıdır. Gramaj 110-125 gr/m² tir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kulla..

-23%
Hızlı Görüntüle

Yeni Yeşil Dr Greys Modeli Likralı Tek Renk Takım

299,99 TL 389,99 TL

Yeni Yeşil Dr Greys Modeli Likralı Tek Renk TakımTerikoton kumaştan üretilmiştir.Kumaş özellikleri: %35 Polyester - %65 Pamuk karışımıdır. Gramaj 110-125 gr/m² tir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel ..

Gösterilen: 1 ile 45 arası, toplam: 45 (1 Sayfa)