Izgara Görüntüleme:
Hızlı Görüntüle

Beyaz Biyeli Fermuarlı Takım Alpaka Kalın Kumaş Dr Greys Kesim Forma

140,40 TL

Beyaz Biyeli Fermuarlı Takım Alpaka Kalın Kumaş Dr Greys Kesim FormaAlpaka kumaştan üretilmiştir.Kumaş özellikleri: %40 Pamuk - %60 Viskon karışımıdır. Gramaj 110 - 125 gr/m² tir.Dr.Greys Spor Kesim Modelidir.V Cerrahi Yaka takımlar Moodamedikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmak..

Hızlı Görüntüle

Beyaz Renk - Lacivert Biyeli Kuruvaze Takım Alpaka Kalın Kumaş Dr Greys Kesim Forma

140,40 TL

Beyaz Renk - Lacivert Biyeli Kuruvaze Takım Alpaka Kalın Kumaş Dr Greys Kesim FormaAlpaka kumaştan üretilmiştir.Kumaş özellikleri: %40 Pamuk - %60 Viskon karışımıdır. Gramaj 110 - 125 gr/m² tir.Dr.Greys Spor Kesim Modelidir.V Cerrahi Yaka takımlar Moodamedikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için ü..

Hızlı Görüntüle

Beyaz Renk - Lacivert Biyeli Takım W-Yaka Alpaka Kalın Kumaş Dr Greys Kesim Forma

140,40 TL

Beyaz Renk - Lacivert Biyeli Takım W-Yaka Alpaka Kalın Kumaş Dr Greys Kesim FormaAlpaka kumaştan üretilmiştir.Kumaş özellikleri: %40 Pamuk - %60 Viskon karışımıdır.Gramaj 180-185 gr/m² tir.Dr.Greys Terikoton takımı kumaşının ince olması dolayısıyla kapalı birimlerde ve yaz aylarında daha çok tercih edilmektedir. Takımlar XXS, XS, S,M,L,XL ve XX..

Hızlı Görüntüle

Beyaz Renk - Turkuaz Biyeli Kuruvaze Takım Alpaka Kalın Kumaş Dr Greys Kesim Forma

140,40 TL

Beyaz Renk - Turkuaz Biyeli Kuruvaze Takım Alpaka Kalın Kumaş Dr Greys Kesim FormaBayan doktor ve hemşire için mükemmel şekilde tasarlanmıştır.Koyu ve açık renkli üniformaları lütfen ayrı ayrı yıkayınız.Çıtçıtlı ürünlerimizi çıtçıtlarını kapatarak ve tersini çevirerek yıkayınız.1. Sınıf alpaka kumaştan üretilmiştir.Kumaş özellikleri: %40 Pamuk - %6..

Hızlı Görüntüle

Biyeli Kuruvaze Lacivert Takım Alpaka Kalın Kumaş Dr Greys Kesim Forma

140,40 TL

Biyeli Kuruvaze Lacivert Takım Alpaka Kalın Kumaş Dr Greys Kesim FormaBayan doktor ve hemşire için mükemmel şekilde tasarlanmıştır.Koyu ve açık renkli üniformaları lütfen ayrı ayrı yıkayınız.Çıtçıtlı ürünlerimizi çıtçıtlarını kapatarak ve tersini çevirerek yıkayınız.1. Sınıf alpaka kumaştan üretilmiştir.Kumaş özellikleri: %40 Pamuk - %60 Viskon kar..

Hızlı Görüntüle

Biyeli Mor Fermuarlı Takım Alpaka Kalın Kumaş Dr Greys Kesim Forma

140,40 TL

Biyeli Mor Fermuarlı Takım Alpaka Kalın Kumaş Dr Greys Kesim FormaAlpaka kumaştan üretilmiştir.Kumaş özellikleri: %40 Pamuk - %60 Viskon karışımıdır. Gramaj 110 - 125 gr/m² tir.Dr.Greys Spor Kesim Modelidir.V Cerrahi Yaka takımlar Moodamedikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmakta..

Hızlı Görüntüle

Kırmızı Biyeli Fermuarlı Takım Alpaka Kalın Kumaş Dr Greys Kesim Forma

140,40 TL

Kırmızı Biyeli Fermuarlı Takım Alpaka Kalın Kumaş Dr Greys Kesim FormaAlpaka kumaştan üretilmiştir.Kumaş özellikleri: %40 Pamuk - %60 Viskon karışımıdır. Gramaj 110 - 125 gr/m² tir.Dr.Greys Spor Kesim Modelidir.V Cerrahi Yaka takımlar Moodamedikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılm..

Hızlı Görüntüle

Turkuaz - Saks Mavisi Biyeli Çift Yaka Takım Alpaka Kalın Kumaş Dr Greys Kesim Forma

140,40 TL

Turkuaz - Saks Mavisi Biyeli Çift Yaka Takım Alpaka Kalın Kumaş Dr Greys Kesim FormaAlpaka kumaştan üretilmiştir.Kumaş özellikleri: %40 Pamuk - %60 Viskon karışımıdır. Gramaj 110 - 125 gr/m² tir.Dr.Greys Spor Kesim Modelidir.V Cerrahi Yaka takımlar Moodamedikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler ..

Hızlı Görüntüle

Turuncu - Turkuaz Biyeli Çift Yaka Takım Alpaka Kalın Kumaş Dr Greys Kesim Forma

140,40 TL

Turuncu - Turkuaz Biyeli Çift Yaka Takım Alpaka Kalın Kumaş Dr Greys Kesim FormaAlpaka kumaştan üretilmiştir.Kumaş özellikleri: %40 Pamuk - %60 Viskon karışımıdır.Gramaj 110 - 125 gr/m² tir.Dr.Greys Spor Kesim Modelidir.V Cerrahi Yaka takımlar Moodamedikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üreti..

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)