Cerrahi Takımlar

Sidebar
Grid View:

Çift Yaka - Bordo Lacivert Biyeli Tek Üst Model

108.00 TL
(0)
Çift Yaka Biyeli - Saks Mavisi TurkuazAlpaka kumaştan üretilmiştir.Kumaş özellikleri: %40 Pamuk - %60 Viskon karışımıdır. Gramaj 110 - 125 gr/m² tir.Dr.Greys Spor Kesim Modelidir.V Cerrahi Y..

Bayan - Beyaz + Lacivert Renkte Biyeli Çizgili Forma Modeli

97.20 TL
(0)
Biyeli Çizgili Forma - Beyaz + Lacivert Bayan doktor ve hemşire için mükemmel şekilde tasarlanmıştır.Koyu ve açık renkli üniformaları lütfen ayrı ayrı yıkayınız.Dr. Greys Spor Kesim Modelidir.Çıtçıtlı..

Bayan - Biyeli Çizgili Lacivert Beyaz Renkli Forma Modeli

90.00 TL
(0)
Bayan - Biyeli Çizgili Lacivert Beyaz Renkli Forma ModeliBayan doktor ve hemşire için mükemmel şekilde tasarlanmıştır.Koyu ve açık renkli üniformaları lütfen ayrı ayrı yıkayınız.Çıtçıtlı ürünlerimizi ..

Biyeli Çizgili Forma - Beyaz + Turkuaz

108.00 TL
(0)
Biyeli Çizgili Forma - Beyaz + TurkuazBayan doktor ve hemşire için mükemmel şekilde tasarlanmıştır.Koyu ve açık renkli üniformaları lütfen ayrı ayrı yıkayınız.Çıtçıtlı ürünlerimizi çıtçıtlarını kapata..

Cerrahi Kesim Klasik Takım - Beyaz

90.00 TL
(0)
Cerrahi Kesim Klasik Takım - BeyazBayan doktor ve hemşire için mükemmel şekilde tasarlanmıştır. 7 renk seçeneğiyle sizlere sunuyoruz.Farklı kombinasyonlarda kaliteli işçilikle üretilen özel ürünümüzdü..

Cerrahi Takım - Açık Mavi Renkli Forma

90.00 TL
(0)
    ..

Cerrahi Takım - Araba Desenli Forma

108.00 TL
(0)
..

Cerrahi Takım - Bordo Renkli Forma

90.00 TL
(0)
..
Showing 1 to 15 of 106 (8 Pages)