Izgara Görüntüleme:
-22%
Hızlı Görüntüle

Balık Desenli Likralı Tek Üst Dr Greys Kesim Forma

210,00 TL 269,99 TL

Balık Desenli Likralı Tek Üst Dr Greys Kesim FormaLikralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, ebeler , veterinerler diğer sağlık per..

-22%
Hızlı Görüntüle

Desenli Hemşire Forması Beyaz Ambulans Desenli Likralı Tek Üst Dr Greys Kesim

210,00 TL 269,99 TL

Desenli Hemşire Forması Beyaz Ambulans Desenli Likralı Tek Üst Dr Greys Kesim Likralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, ebele..

-22%
Hızlı Görüntüle

Desenli Hemşire Forması Çift Baykuş Desenli Likralı Tek Üst Dr Greys Kesim

210,00 TL 269,99 TL

Desenli Hemşire Forması Çift Baykuş Desenli Likralı Tek Üst Dr Greys Kesim Likralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, ebeler ,..

-22%
Hızlı Görüntüle

Desenli Hemşire Forması Formül Desenli Likralı Tek Üst Dr Greys Kesim

210,00 TL 269,99 TL

Desenli Hemşire Forması Formül Desenli Likralı Tek Üst Dr Greys Kesim  Likralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, ebeler ..

-22%
Hızlı Görüntüle

Desenli Hemşire Forması Füme Renkli İlaç Desenli Likralı Tek Üst Dr Greys Kesim

210,00 TL 269,99 TL

Desenli Hemşire Forması Füme Renkli İlaç Desenli Likralı Tek Üst Dr Greys KesimLikralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, ebeler , ..

-22%
Hızlı Görüntüle

Desenli Hemşire Forması Geometri Desenli Likralı Tek Üst Dr Greys Kesim

210,00 TL 269,99 TL

Desenli Hemşire Forması Geometri Desenli Likralı Tek Üst Dr Greys KesimLikralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, ebeler , veterine..

-22%
Hızlı Görüntüle

Desenli Hemşire Forması İğne Desenli Likralı Tek Üst Dr Greys Kesim

210,00 TL 269,99 TL

Desenli Hemşire Forması İğne Desenli Likralı Tek Üst Dr Greys KesimLikralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, ebeler , veterinerler..

-22%
Hızlı Görüntüle

Desenli Hemşire Forması İndigo Ambulans Desenli Likralı Tek Üst Dr Greys Kesim

210,00 TL 269,99 TL

Desenli Hemşire Forması İndigo Ambulans Desenli Likralı Tek Üst Dr Greys KesimLikralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, ebeler , v..

-22%
Hızlı Görüntüle

Desenli Hemşire Forması Kelebek Desenli Likralı Tek Üst Dr Greys Kesim

210,00 TL 269,99 TL

Desenli Hemşire Forması Kelebek Desenli Likralı Tek Üst Dr Greys Kesim Likralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, ebeler , vet..

-8%
Hızlı Görüntüle

Doktor Forması Lacivert Kamuflaj Desenli Tek Üst Likralı Kumaş Dr Greys Kesim

170,00 TL 184,99 TL

Doktor Forması Lacivert Kamuflaj Desenli Tek Üst Likralı Kumaş Dr Greys KesimTerikoton kumaştan üretilmiştir.Kumaş özellikleri:  %35 Polyester - %65 Pamuk karışımıdır. Gramaj 110-125 gr/m² tir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmak..

-8%
Hızlı Görüntüle

Doktor Forması Lacivert Virüs Desenli Tek Üst Likralı Kumaş Dr Greys Kesim

170,00 TL 184,99 TL

Doktor Forması Lacivert Virüs Desenli Tek Üst Likralı Kumaş Dr Greys KesimTerikoton kumaştan üretilmiştir.Kumaş özellikleri: %35 Polyester - %65 Pamuk karışımıdır. Gramaj 110-125 gr/m² tir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerra..

-13%
Hızlı Görüntüle

Hemşire Forması Enjektör Desenli Tek Üst Likra Kumaş Kumaş Dr Greys Kesim

156,60 TL 179,99 TL

Hemşire Forması Enjektör Desenli Tek Üst  Likra Kumaş Kumaş Dr Greys Kesim Terikoton kumaştan üretilmiştir.Kumaş özellikleri: %35 Polyester - %65 Pamuk karışımıdır. Gramaj 110-125 gr/m² tir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktad..

-8%
Hızlı Görüntüle

Hemşire Forması Mürdüm Kamuflaj Desenli Tek Üst Likralı Kumaş Dr Greys Kesim

170,00 TL 184,99 TL

Hemşire Forması Mürdüm Kamuflaj Desenli Tek Üst Likralı Kumaş Dr Greys Kesim Terikoton kumaştan üretilmiştir.Kumaş özellikleri: %35 Polyester - %65 Pamuk karışımıdır. Gramaj 110-125 gr/m² tir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır...

-8%
Hızlı Görüntüle

Hemşire Forması Siyah Ambulans Desenli Tek Üst Likra Kumaş Dr Greys Kesim

170,00 TL 184,99 TL

Hemşire Forması Siyah Ambulans Desenli Tek Üst Likra Kumaş Dr Greys Kesim Terikoton kumaştan üretilmiştir.Kumaş özellikleri: %35 Polyester - %65 Pamuk karışımıdır. Gramaj 110-125 gr/m² tir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V ..

-8%
Hızlı Görüntüle

Hemşire Formsı Kalp Ritim Desenli Tek Üst Likralı Kumaş Dr Greys Kesim

170,00 TL 184,99 TL

Hemşire Formsı Kalp Ritim Desenli Tek Üst Likralı Kumaş Dr Greys Kesim Terikoton kumaştan üretilmiştir.Kumaş özellikleri: %35 Polyester - %65 Pamuk karışımıdır. Gramaj 110-125 gr/m² tir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cer..

-22%
Hızlı Görüntüle

Likra Kumaş Cerrahi Desenli Takım Lacivert Kalp Desenli Likralı Tek Üst Dr Greys Kesim

210,00 TL 269,99 TL

Likra Kumaş Cerrahi Desenli Takım Lacivert Kalp Desenli Likralı Tek Üst Dr Greys Kesim Likralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı doktor, hemşire, anestezi teknisyenle..

-22%
Hızlı Görüntüle

Likra Kumaş Cerrahi Desenli Takım Reçete Desenli Tek Üst Dr Greys Kesim

210,00 TL 269,99 TL

Likra Kumaş Cerrahi Desenli Takım Reçete Desenli  Tek Üst Dr Greys Kesim Likralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, ebele..

-22%
Hızlı Görüntüle

Likra Kumaş Cerrahi Desenli Takım Renkli Kalp Desenli Tek Üst Dr Greys Kesim

210,00 TL 269,99 TL

Likra Kumaş Cerrahi Desenli Takım Renkli Kalp Desenli Tek Üst Dr Greys KesimLikralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, ebeler , vet..

-22%
Hızlı Görüntüle

Likra Kumaş Cerrahi Desenli Takım Siyah Ambulans Desenli Tek Üst Dr Greys Kesim

210,00 TL 269,99 TL

Likra Kumaş Cerrahi Desenli Takım Siyah Ambulans Desenli Tek Üst Dr Greys KesimLikralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, ebeler , ..

-22%
Hızlı Görüntüle

Likra Kumaş Cerrahi Desenli Takım Siyah Kedi Desenli Tek Üst Dr Greys Kesim

210,00 TL 269,99 TL

Likra Kumaş Cerrahi Desenli Takım Siyah Kedi Desenli  Tek Üst Dr Greys Kesim Likralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, e..

-22%
Hızlı Görüntüle

Likra Kumaş Cerrahi Desenli Takım Turkuaz Ambulans Desenli Tek Üst Dr Greys Kesim

210,00 TL 269,99 TL

Likra Kumaş Cerrahi Desenli Takım Turkuaz Ambulans Desenli  Tek Üst Dr Greys KesimLikralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, e..

-22%
Hızlı Görüntüle

Likra Kumaş Cerrahi Desenli Takım Virüs Desenli Tek Üst Dr Greys Kesim

210,00 TL 269,99 TL

Likra Kumaş Cerrahi Desenli Takım Virüs Desenli  Tek Üst Dr Greys Kesim Likralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, ebeler..

-22%
Hızlı Görüntüle

Likra Kumaş Cerrahi Desenli Takım Yıldız Desenli Tek Üst Dr Greys Kesim

210,00 TL 269,99 TL

Likra Kumaş Cerrahi Desenli Takım Yıldız Desenli Tek Üst Dr Greys KesimLikralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, ebeler , veterine..

-22%
Hızlı Görüntüle

Likra Kumaş Cerrahi Desenli Takım Yumruk DesenliTek Üst Dr Greys Kesim

210,00 TL 269,99 TL

Likra Kumaş Cerrahi Desenli Takım Yumruk DesenliTek Üst Dr Greys KesimLikralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, ebeler , veteriner..

Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 24 (1 Sayfa)