Izgara Görüntüleme:
Hızlı Görüntüle

Açık Gri Dr Greys Kesim Terikoton İnce Kumaş Renkli Takım Forma

129,99 TL

Açık Gri Dr Greys Kesim Terikoton İnce Kumaş Renkli Takım FormaTerikoton kumaştan üretilmiştir.Kumaş özellikleri: %40 Pamuk - %60 Viskon karışımıdır. Gramaj 180-185 gr/m² tir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır.V Cerrahi yaka takımların g..

Hızlı Görüntüle

Açık Mavi Dr Greys Kesim Terikoton İnce Kumaş Renkli Takım Forma

129,99 TL

Açık Mavi Dr Greys Kesim Terikoton İnce Kumaş Renkli Takım FormaTerikoton kumaştan üretilmiştir.Kumaş özellikleri: %40 Pamuk - %60 Viskon karışımıdır. Gramaj 110 - 125 gr/m² tir.V Cerrahi Yaka takımlar Moodamedikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımları..

Hızlı Görüntüle

Açık Pembe Dr Greys Kesim Terikoton İnce Kumaş Renkli Takım Forma

129,99 TL

Açık Pembe Dr Greys Kesim Terikoton İnce Kumaş Renkli Takım FormaTerikoton kumaştan üretilmiştir.Kumaş özellikleri: %40 Pamuk - %60 Viskon karışımıdır. Gramaj 180-185 gr/m² tir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır.V Cerrahi yaka takımların..

Hızlı Görüntüle

Ameliyathane Yeşili Dr Greys Kesim Terikoton İnce Kumaş Renkli Takım Forma

129,60 TL

Ameliyathane Yeşili Dr Greys Kesim Terikoton İnce Kumaş Renkli Takım FormaTerikoton kumaştan üretilmiştir.Kumaş özellikleri: %40 Pamuk - %60 Viskon karışımıdır. Gramaj 180-185 gr/m² tir.V Cerrahi Yaka takımlar Moodamedikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka t..

Hızlı Görüntüle

Benetton Yeşili Dr Greys Kesim Terikoton İnce Kumaş Renkli Takım Forma

129,60 TL

Benetton Yeşili Dr Greys Kesim Terikoton İnce Kumaş Renkli Takım FormaTerikoton kumaştan üretilmiştir.Kumaş özellikleri: %40 Pamuk - %60 Viskon karışımıdır. Gramaj 110-125 gr/m² tir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takı..

Hızlı Görüntüle

Benetton Yeşili Yeni Model Dr Greys Kesim Terikoton İnce Kumaş Renkli Takım Forma

129,60 TL

Benetton Yeşili Yeni Model Dr Greys Kesim Terikoton İnce Kumaş Renkli Takım FormaTerikoton kumaştan üretilmiştir.Kumaş özellikleri: %40 Pamuk - %60 Viskon karışımıdır. Gramaj 110-125 gr/m² tir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrah..

Hızlı Görüntüle

Beyaz Dr Greys Kesim Alpaka Kalın Kumaş Renkli Takım Forma

129,60 TL

Beyaz Dr Greys Kesim Alpaka Kalın Kumaş Renkli Takım FormaTerikoton kumaştan üretilmiştir.Kumaş özellikleri: %40 Pamuk - %60 Viskon karışımıdır. Gramaj 180-185 gr/m² tir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır.V Cerrahi yaka takımların genel ..

Hızlı Görüntüle

Beyaz Klasik Kesim Alpaka Kalın Kumaş Renkli Cerrahi Takım Forma

129,60 TL

Beyaz Klasik Kesim Alpaka Kalın Kumaş Renkli Cerrahi Takım FormaBayan doktor ve hemşire için mükemmel şekilde tasarlanmıştır. 7 renk seçeneğiyle sizlere sunuyoruz.Farklı kombinasyonlarda kaliteli işçilikle üretilen özel ürünümüzdür.Alpaka kumaştan üretilmiştir.Kumaş özellikleri: %40 Pamuk - %60 Viskon karışımıdır.Gramaj 180-185 gr/m² tir.Takımlar X..

Hızlı Görüntüle

Fıstık Yeşili Dr Greys Kesim Terikoton İnce Kumaş Renkli Takım Forma

129,60 TL

Fıstık Yeşili Dr Greys Kesim Terikoton İnce Kumaş Renkli Takım FormaTerikoton kumaştan üretilmiştir.Kumaş özellikleri: %40 Pamuk - %60 Viskon karışımıdır. Gramaj 180-185 gr/m² tir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır.V Cerrahi yaka takımla..

Hızlı Görüntüle

Fuşya Dr Greys Kesim Terikoton İnce Kumaş Renkli Takım Forma

129,60 TL

Fuşya Dr Greys Kesim Terikoton İnce Kumaş Renkli Takım FormaTerikoton kumaştan üretilmiştir.Kumaş özellikleri: %40 Pamuk - %60 Viskon karışımıdır. Gramaj 180-185 gr/m² tir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır.V Cerrahi yaka takımların gene..

Hızlı Görüntüle

Haki Yeşili Dr Greys Kesim Terikoton İnce Kumaş Renkli Takım Forma

129,60 TL

Haki Yeşili Dr Greys Kesim Terikoton İnce Kumaş Renkli Takım FormaTerikoton kumaştan üretilmiştir.Kumaş özellikleri: %40 Pamuk - %60 Viskon karışımıdır. Gramaj 180-185 gr/m² tir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır.V Cerrahi yaka takımları..

Hızlı Görüntüle

Hardal Sarı Dr Greys Kesim Terikoton İnce Kumaş Renkli Takım Forma

129,60 TL

Hardal Sarı Dr Greys Kesim Terikoton İnce Kumaş Renkli Takım FormaTerikoton kumaştan üretilmiştir.Kumaş özellikleri: %40 Pamuk - %60 Viskon karışımıdır. Gramaj 180-185 gr/m² tir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır.V Cerrahi yaka takımları..

Hızlı Görüntüle

İndigo Mavi Dr Greys Kesim Terikoton İnce Kumaş Renkli Takım Forma

129,60 TL

İndigo Mavi Dr Greys Kesim Terikoton İnce Kumaş Renkli Takım FormaTerikoton kumaştan üretilmiştir.Kumaş özellikleri: %40 Pamuk - %60 Viskon karışımıdır. Gramaj 180-185 gr/m² tir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır.V Cerrahi yaka takımları..

Hızlı Görüntüle

Kiremit Dr Greys Kesim Terikoton İnce Kumaş Renkli Takım Forma

129,60 TL

Kiremit Dr Greys Kesim Terikoton İnce Kumaş Renkli Takım FormaTerikoton kumaştan üretilmiştir.Kumaş özellikleri: %40 Pamuk - %60 Viskon karışımıdır. Gramaj 180-185 gr/m² tir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır.V Cerrahi yaka takımların ge..

Hızlı Görüntüle

Kırmızı Dr Greys Kesim Terikoton İnce Kumaş Renkli Takım Forma

129,60 TL

Kırmızı Dr Greys Kesim Terikoton İnce Kumaş Renkli Takım FormaTerikoton kumaştan üretilmiştir.Kumaş özellikleri: %40 Pamuk - %60 Viskon karışımıdır. Gramaj 180-185 gr/m² tir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır.V Cerrahi yaka takımların ge..

Hızlı Görüntüle

Küf Yeşili Dr Greys Kesim Terikoton İnce Kumaş Renkli Takım Forma

129,60 TL

Küf Yeşili Dr Greys Kesim Terikoton İnce Kumaş Renkli Takım FormaTerikoton kumaştan üretilmiştir.Kumaş özellikleri: %40 Pamuk - %60 Viskon karışımıdır. Gramaj 180-185 gr/m² tir.V Cerrahi Yaka takımlar Moodamedikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların..

Gösterilen: 1 ile 16 arası, toplam: 28 (2 Sayfa)