Izgara Görüntüleme:
-22%
Hızlı Görüntüle

Perla Model Bordo Tasarım Likra Takım

378,00 TL 485,99 TL

Perla Model Bordo Tasarım Likra TakımLikralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, ebeler , veterinerler diğer sağlık personeller..

-22%
Hızlı Görüntüle

Perla Model Füme Tasarım Likra Takım

378,00 TL 485,99 TL

Perla Model Füme Tasarım Likra TakımLikralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, ebeler , veterinerler diğer sağlık personelleri olsa..

-22%
Hızlı Görüntüle

Perla Model Pudra Tasarım Likra Takım

378,00 TL 485,99 TL

Perla Model Pudra Tasarım Likra TakımLikralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, ebeler , veterinerler diğer sağlık personelleri ols..

-22%
Hızlı Görüntüle

Perla Model Saks Mavisi Tasarım Likra Takım

378,00 TL 485,99 TL

Perla Model Saks Mavisi Tasarım Likra TakımLikralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, ebeler , veterinerler diğer sağlık personelle..

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)