Izgara Görüntüleme:
-29%
Hızlı Görüntüle

Benetton Kelebek Desenli Takım Likra Kumaş Dr Greys Kesim Forma

275,00 TL 385,00 TL

Benetton Kelebek Desenli Takım Likra Kumaş Dr Greys Kesim Forma En çok tercih edilen cerrahi takımlardan biri olan Dr Greys Modeli Cerrahi takım Mooda Medikal tarafından itinayla üretilmektedir. Tasarım hem bayan hem de erkekler için özel olarak imal edilmiştir.Terikoton Kumaştan Üretilmiştir.Dr.Greys Spor Kesim Modelidir.Dr.Greys Terikoton ..

-29%
Hızlı Görüntüle

Desenli Cerrahi Takım Uzay Desenli Likra Kumaş Dr Greys Kesim Forma

275,00 TL 385,00 TL

Desenli Cerrahi Takım Uzay Desenli Likra Kumaş Dr Greys Kesim Forma En çok tercih edilen cerrahi takımlardan biri olan Dr Greys Modeli Cerrahi takım Mooda Medikal tarafından itinayla üretilmektedir. Tasarım hem bayan hem de erkekler için özel olarak imal edilmiştir.Terikoton Kumaştan Üretilmiştir.Dr.Greys Spor Kesim Modelidir.Dr.Greys Terikoto..

-29%
Hızlı Görüntüle

Desenli Hemşire Forması Balık Desenli Likralı Tek Üst Dr Greys Kesim

275,00 TL 385,00 TL

Desenli Hemşire Forması Balık Desenli Likralı Tek Üst Dr Greys Kesim Likralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, ebeler , veter..

-29%
Hızlı Görüntüle

Desenli Hemşire Forması Beyaz Ambulans Desenli Likralı Takım Dr Greys Kesim Forma

275,00 TL 385,00 TL

Desenli Hemşire Forması Beyaz Ambulans Desenli Likralı Takım Dr Greys Kesim FormaLikralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, ebeler ..

-29%
Hızlı Görüntüle

Desenli Hemşire Forması Çift Baykuş Desenli Likralı Takım Dr Greys Kesim Forma

275,00 TL 385,00 TL

Desenli Hemşire Forması Çift Baykuş Desenli Likralı Takım Dr Greys Kesim FormaLikralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, ebeler , v..

-29%
Hızlı Görüntüle

Desenli Hemşire Forması Formül Desenli Likralı Takım Dr Greys Kesim Forma

275,00 TL 385,00 TL

Desenli Hemşire Forması Formül Desenli Likralı Takım Dr Greys Kesim FormaLikralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, ebeler , veteri..

-29%
Hızlı Görüntüle

Desenli Hemşire Forması Füme Renkli İlaç Desenli Likralı Takım Dr Greys Kesim Forma

275,00 TL 385,00 TL

Desenli Hemşire Forması Füme Renkli İlaç Desenli Likralı Takım Dr Greys Kesim FormaLikralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, ebele..

-29%
Hızlı Görüntüle

Desenli Hemşire Forması Geometri Desenli Likralı Takım Dr Greys Kesim Forma

275,00 TL 385,00 TL

Desenli Hemşire Forması Geometri Desenli Likralı Takım Dr Greys Kesim FormaLikralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, ebeler , vete..

-29%
Hızlı Görüntüle

Desenli Hemşire Forması Gezegen Desenli Likralı Takım Dr Greys Kesim Forma

275,00 TL 385,00 TL

Desenli Hemşire Forması Gezegen Desenli Likralı Takım Dr Greys Kesim FormaLikralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, ebeler , veter..

-29%
Hızlı Görüntüle

Desenli Hemşire Forması İğne Desenli Likralı Takım Dr Greys Kesim Forma

275,00 TL 385,00 TL

Desenli Hemşire Forması İğne Desenli Likralı Takım Dr Greys Kesim FormaLikralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, ebeler , veterine..

-29%
Hızlı Görüntüle

Desenli Hemşire Forması İndigo Ambulans Desenli Likralı Takım Dr Greys Kesim Forma

275,00 TL 385,00 TL

Desenli Hemşire Forması İndigo Ambulans Desenli Likralı Takım Dr Greys Kesim FormaLikralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, ebeler..

-29%
Hızlı Görüntüle

Desenli Hemşire Forması Kelebek Desenli Likralı Takım Dr Greys Kesim Forma

275,00 TL 385,00 TL

Desenli Hemşire Forması Kelebek Desenli Likralı Takım Dr Greys Kesim FormaLikralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, ebeler , veter..

-29%
Hızlı Görüntüle

Doktor Forması Lacivert Virüs Desenli Takım Likra Kumaş Dr Greys Kesim Forma

275,00 TL 385,00 TL

Doktor Forması Lacivert Virüs Desenli Takım  Likra Kumaş Dr Greys Kesim FormaEn çok tercih edilen cerrahi takımlardan biri olan Dr Greys Modeli Cerrahi takım Mooda Medikal tarafından itinayla üretilmektedir. Tasarım hem bayan hem de erkekler için özel olarak imal edilmiştir.Terikoton Kumaştan Üretilmiştir.Dr.Greys Spor Kesim Modelidir.Dr.G..

-29%
Hızlı Görüntüle

Hemşire Forması Enjektör Desenli Likra Kumaş Dr Greys Kesim Forma

275,00 TL 385,00 TL

Hemşire Forması Enjektör Desenli  Likra Kumaş Dr Greys Kesim Forma En çok tercih edilen cerrahi takımlardan biri olan Dr Greys Modeli Cerrahi takım Mooda Medikal tarafından itinayla üretilmektedir. Tasarım hem bayan hem de erkekler için özel olarak imal edilmiştir.Terikoton Kumaştan Üretilmiştir.Dr.Greys Spor Kesim Modelidir.Dr.Greys Teri..

-29%
Hızlı Görüntüle

Hemşire Forması Siyah Ambulans Desenli Takım Likra Kumaş Dr Greys Kesim Forma

275,00 TL 385,00 TL

Hemşire Forması Siyah Ambulans Desenli Takım Likra Kumaş Dr Greys Kesim Forma En çok tercih edilen cerrahi takımlardan biri olan Dr Greys Modeli Cerrahi takım Mooda Medikal tarafından itinayla üretilmektedir. Tasarım hem bayan hem de erkekler için özel olarak imal edilmiştir.Terikoton Kumaştan Üretilmiştir.Dr.Greys Spor Kesim Modelidir.Dr.Grey..

-29%
Hızlı Görüntüle

Likra Kumaş Cerrahi Desenli Takım Lacivert Kalp Desenli Takım Dr Greys Kesim Forma

275,00 TL 385,00 TL

Likra Kumaş Cerrahi Desenli Takım Lacivert Kalp Desenli  Takım Dr Greys Kesim FormaLikralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, ..

-29%
Hızlı Görüntüle

Likra Kumaş Cerrahi Desenli Takım Reçete Desenli Dr Greys Kesim Forma

275,00 TL 385,00 TL

Likra Kumaş Cerrahi Desenli Takım Reçete Desenli  Dr Greys Kesim FormaLikralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, ebeler , vete..

-29%
Hızlı Görüntüle

Likra Kumaş Cerrahi Desenli Takım Renkli Kalp Desenli Dr Greys Kesim Forma - %97 Pamuk

275,00 TL 385,00 TL

Likra Kumaş Cerrahi Desenli Takım Renkli Kalp Desenli Dr Greys Kesim Forma - %97 PamukLikralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, eb..

-29%
Hızlı Görüntüle

Likra Kumaş Cerrahi Desenli Takım Siyah Ambulans Desenli Dr Greys Kesim Forma

275,00 TL 385,00 TL

Likra Kumaş Cerrahi Desenli Takım Siyah Ambulans Desenli  Dr Greys Kesim FormaLikralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, ebele..

-29%
Hızlı Görüntüle

Likra Kumaş Cerrahi Desenli Takım Siyah Kedi Desenli Dr Greys Kesim

275,00 TL 385,00 TL

Likra Kumaş Cerrahi Desenli Takım Siyah Kedi Desenli Dr Greys Kesim Likralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, ebeler , veteri..

-29%
Hızlı Görüntüle

Likra Kumaş Cerrahi Desenli Takım Turkuaz Ambulans Desenli Dr Greys Kesim Forma

275,00 TL 385,00 TL

Likra Kumaş Cerrahi Desenli Takım Turkuaz Ambulans Desenli Dr Greys Kesim Forma Likralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, ebeler ..

-29%
Hızlı Görüntüle

Likra Kumaş Cerrahi Desenli Takım Virüs Desenli Dr Greys Kesim Forma

275,00 TL 385,00 TL

Likra Kumaş Cerrahi Desenli Takım Virüs Desenli  Dr Greys Kesim Forma Likralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, ebeler , vet..

Hızlı Görüntüle

Likra Kumaş Cerrahi Desenli Takım Yıldız Desenli Dr Greys Kesim Forma

275,92 TL

Likra Kumaş Cerrahi Desenli Takım Yıldız Desenli  Dr Greys Kesim FormaLikralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, ebeler , vete..

-29%
Hızlı Görüntüle

Likra Kumaş Cerrahi Desenli Takım Yumruk Desenli Dr Greys Kesim Forma

275,00 TL 385,00 TL

Likra Kumaş Cerrahi Desenli Takım Yumruk Desenli Dr Greys Kesim FormaLikralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, ebeler , veterinerl..

-29%
Hızlı Görüntüle

Nöbet Takımı Baykuş Saks Mavisi Desenli Terikoton İnce Kumaş Dr Greys Kesim Forma

275,00 TL 385,00 TL

Nöbet Takımı Baykuş Saks Mavisi Desenli Terikoton İnce Kumaş Dr Greys Kesim Forma En çok tercih edilen cerrahi takımlardan biri olan Dr Greys Modeli Cerrahi takım Mooda Medikal tarafından itinayla üretilmektedir. Tasarım hem bayan hem de erkekler için özel olarak imal edilmiştir.Terikoton Kumaştan Üretilmiştir.Dr.Greys Spor Kesim Modelidir.Dr...

Gösterilen: 1 ile 25 arası, toplam: 25 (1 Sayfa)