Izgara Görüntüleme:
-35%
Hızlı Görüntüle

Bej Dr Greys Kesim Likralı Kumaş Takım Forma

250,00 TL 385,00 TL

Bej Dr Greys Kesim Likralı Kumaş Takım FormaTerikoton kumaştan üretilmiştir.Kumaş özellikleri: %40 Pamuk - %60 Viskon karışımıdır. Gramaj 180-185 gr/m² tir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır.V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı..

-21%
Hızlı Görüntüle

Cerrahi Takım Gül Kurusu Likralı Takım Dr Greys Kesim Forma

275,00 TL 350,00 TL

Cerrahi Takım Gül Kurusu Likralı Takım Dr Greys Kesim FormaLikralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, ebeler , veterinerler diğer s..

Hızlı Görüntüle

Cerrahi Takım Mor Özel Kesim Hakim Yaka Likralı Forma

289,99 TL

Cerrahi Takım Mor Özel Kesim Hakim Yaka Likralı FormaLikralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, ebeler , veterinerler diğer sağlık ..

-29%
Hızlı Görüntüle

Desenli Hemşire Forması Balık Desenli Likralı Tek Üst Dr Greys Kesim

275,00 TL 385,00 TL

Desenli Hemşire Forması Balık Desenli Likralı Tek Üst Dr Greys Kesim Likralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, ebeler , veter..

-29%
Hızlı Görüntüle

Desenli Hemşire Forması Beyaz Ambulans Desenli Likralı Takım Dr Greys Kesim Forma

275,00 TL 385,00 TL

Desenli Hemşire Forması Beyaz Ambulans Desenli Likralı Takım Dr Greys Kesim FormaLikralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, ebeler ..

-29%
Hızlı Görüntüle

Desenli Hemşire Forması Çift Baykuş Desenli Likralı Takım Dr Greys Kesim Forma

275,00 TL 385,00 TL

Desenli Hemşire Forması Çift Baykuş Desenli Likralı Takım Dr Greys Kesim FormaLikralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, ebeler , v..

-29%
Hızlı Görüntüle

Desenli Hemşire Forması Formül Desenli Likralı Takım Dr Greys Kesim Forma

275,00 TL 385,00 TL

Desenli Hemşire Forması Formül Desenli Likralı Takım Dr Greys Kesim FormaLikralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, ebeler , veteri..

-29%
Hızlı Görüntüle

Desenli Hemşire Forması Füme Renkli İlaç Desenli Likralı Takım Dr Greys Kesim Forma

275,00 TL 385,00 TL

Desenli Hemşire Forması Füme Renkli İlaç Desenli Likralı Takım Dr Greys Kesim FormaLikralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, ebele..

-29%
Hızlı Görüntüle

Desenli Hemşire Forması Geometri Desenli Likralı Takım Dr Greys Kesim Forma

275,00 TL 385,00 TL

Desenli Hemşire Forması Geometri Desenli Likralı Takım Dr Greys Kesim FormaLikralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, ebeler , vete..

-29%
Hızlı Görüntüle

Desenli Hemşire Forması Gezegen Desenli Likralı Takım Dr Greys Kesim Forma

275,00 TL 385,00 TL

Desenli Hemşire Forması Gezegen Desenli Likralı Takım Dr Greys Kesim FormaLikralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, ebeler , veter..

-29%
Hızlı Görüntüle

Desenli Hemşire Forması İğne Desenli Likralı Takım Dr Greys Kesim Forma

275,00 TL 385,00 TL

Desenli Hemşire Forması İğne Desenli Likralı Takım Dr Greys Kesim FormaLikralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, ebeler , veterine..

-29%
Hızlı Görüntüle

Desenli Hemşire Forması İndigo Ambulans Desenli Likralı Takım Dr Greys Kesim Forma

275,00 TL 385,00 TL

Desenli Hemşire Forması İndigo Ambulans Desenli Likralı Takım Dr Greys Kesim FormaLikralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, ebeler..

-29%
Hızlı Görüntüle

Desenli Hemşire Forması Kelebek Desenli Likralı Takım Dr Greys Kesim Forma

275,00 TL 385,00 TL

Desenli Hemşire Forması Kelebek Desenli Likralı Takım Dr Greys Kesim FormaLikralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, ebeler , veter..

-29%
Hızlı Görüntüle

Fuşya Dr Greys Kesim Likralı Kumaş Takım Forma

250,00 TL 350,00 TL

Fuşya Dr Greys Kesim Likralı Kumaş Takım FormaTerikoton kumaştan üretilmiştir.Kumaş özellikleri: %40 Pamuk - %60 Viskon karışımıdır. Gramaj 180-185 gr/m² tir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır.V Cerrahi yaka takımların genel kullanım ala..

-29%
Hızlı Görüntüle

İndigo Mavi Dr Greys Kesim Likralı Kumaş Takım Forma

250,00 TL 350,00 TL

İndigo Mavi Dr Greys Kesim Likralı Kumaş Takım FormaTerikoton kumaştan üretilmiştir.Kumaş özellikleri: %40 Pamuk - %60 Viskon karışımıdır. Gramaj 180-185 gr/m² tir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır.V Cerrahi yaka takımların genel kullan..

-29%
Hızlı Görüntüle

Kırmızı Dr Greys Kesim Likralı Kumaş Takım Forma

250,00 TL 350,00 TL

Kırmızı Dr Greys Kesim Likralı Kumaş Takım FormaTerikoton kumaştan üretilmiştir.Kumaş özellikleri: %40 Pamuk - %60 Viskon karışımıdır. Gramaj 180-185 gr/m² tir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır.V Cerrahi yaka takımların genel kullanım a..

-29%
Hızlı Görüntüle

Küf Yeşili Dr Greys Kesim Likralı Kumaş Takım Forma

250,00 TL 350,00 TL

Küf Yeşili Dr Greys Kesim Likralı Kumaş Takım FormaTerikoton kumaştan üretilmiştir.Kumaş özellikleri: %40 Pamuk - %60 Viskon karışımıdır. Gramaj 180-185 gr/m² tir.V Cerrahi Yaka takımlar Moodamedikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kullanı..

-29%
Hızlı Görüntüle

Lacivert Dr Greys Kesim Likralı Kumaş Takım Forma

250,00 TL 350,00 TL

Lacivert Dr Greys Kesim Likralı Kumaş Takım FormaTerikoton kumaştan üretilmiştir.Kumaş özellikleri: %40 Pamuk - %60 Viskon karışımıdır. Gramaj 180-185 gr/m² tir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır.V Cerrahi yaka takımların genel kullanım ..

-29%
Hızlı Görüntüle

Likra Kumaş Cerrahi Desenli Takım Lacivert Kalp Desenli Takım Dr Greys Kesim Forma

275,00 TL 385,00 TL

Likra Kumaş Cerrahi Desenli Takım Lacivert Kalp Desenli  Takım Dr Greys Kesim FormaLikralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, ..

-29%
Hızlı Görüntüle

Likra Kumaş Cerrahi Desenli Takım Reçete Desenli Dr Greys Kesim Forma

275,00 TL 385,00 TL

Likra Kumaş Cerrahi Desenli Takım Reçete Desenli  Dr Greys Kesim FormaLikralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, ebeler , vete..

-29%
Hızlı Görüntüle

Likra Kumaş Cerrahi Desenli Takım Renkli Kalp Desenli Dr Greys Kesim Forma - %97 Pamuk

275,00 TL 385,00 TL

Likra Kumaş Cerrahi Desenli Takım Renkli Kalp Desenli Dr Greys Kesim Forma - %97 PamukLikralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, eb..

-29%
Hızlı Görüntüle

Likra Kumaş Cerrahi Desenli Takım Siyah Ambulans Desenli Dr Greys Kesim Forma

275,00 TL 385,00 TL

Likra Kumaş Cerrahi Desenli Takım Siyah Ambulans Desenli  Dr Greys Kesim FormaLikralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, ebele..

-29%
Hızlı Görüntüle

Likra Kumaş Cerrahi Desenli Takım Siyah Kedi Desenli Dr Greys Kesim

275,00 TL 385,00 TL

Likra Kumaş Cerrahi Desenli Takım Siyah Kedi Desenli Dr Greys Kesim Likralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, ebeler , veteri..

-29%
Hızlı Görüntüle

Likra Kumaş Cerrahi Desenli Takım Turkuaz Ambulans Desenli Dr Greys Kesim Forma

275,00 TL 385,00 TL

Likra Kumaş Cerrahi Desenli Takım Turkuaz Ambulans Desenli Dr Greys Kesim Forma Likralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, ebeler ..

-29%
Hızlı Görüntüle

Likra Kumaş Cerrahi Desenli Takım Virüs Desenli Dr Greys Kesim Forma

275,00 TL 385,00 TL

Likra Kumaş Cerrahi Desenli Takım Virüs Desenli  Dr Greys Kesim Forma Likralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, ebeler , vet..

Hızlı Görüntüle

Likra Kumaş Cerrahi Desenli Takım Yıldız Desenli Dr Greys Kesim Forma

275,92 TL

Likra Kumaş Cerrahi Desenli Takım Yıldız Desenli  Dr Greys Kesim FormaLikralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, ebeler , vete..

-29%
Hızlı Görüntüle

Likra Kumaş Cerrahi Desenli Takım Yumruk Desenli Dr Greys Kesim Forma

275,00 TL 385,00 TL

Likra Kumaş Cerrahi Desenli Takım Yumruk Desenli Dr Greys Kesim FormaLikralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, ebeler , veterinerl..

-29%
Hızlı Görüntüle

Mint Yeşili Dr Greys Modeli Likralı Tek Renk Takım

250,00 TL 350,00 TL

Mint Yeşili Dr Greys Modeli Likralı Tek Renk TakımTerikoton kumaştan üretilmiştir.Kumaş özellikleri: %40 Pamuk - %60 Viskon karışımıdır. Gramaj 180-185 gr/m² tir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır.V Cerrahi yaka takımların genel kullanım..

-29%
Hızlı Görüntüle

Mor Dr Greys Kesim Likralı Kumaş Takım Forma

250,00 TL 350,00 TL

Mor Dr Greys Kesim Likralı Kumaş Takım FormaTerikoton kumaştan üretilmiştir.Kumaş özellikleri: %40 Pamuk - %60 Viskon karışımıdır. Gramaj 180-185 gr/m² tir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır.V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı..

-29%
Hızlı Görüntüle

Mürdüm Dr Greys Kesim Likralı Kumaş Takım Forma

250,00 TL 350,00 TL

Mürdüm Dr Greys Kesim Likralı Kumaş Takım FormaLikralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, ebeler , veterinerler diğer sağlık person..

-29%
Hızlı Görüntüle

Nar Çiçeği Dr Greys Kesim Likralı Kumaş Takım Forma

250,00 TL 350,00 TL

Nar Çiçeği Dr Greys Kesim Likralı Kumaş Takım FormaTerikoton kumaştan üretilmiştir.Kumaş özellikleri: %40 Pamuk - %60 Viskon karışımıdır. Gramaj 180-185 gr/m² tir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır.V Cerrahi yaka takımların genel kullanı..

-29%
Hızlı Görüntüle

Nöbet Takımı Parlament Mavi Takım Likralı Kumaş Dr Greys Kesim Forma

250,00 TL 350,00 TL

Nöbet Takımı Parlament Mavi Takım Likralı Kumaş Dr Greys Kesim FormaLikralı kumaştan üretilmiştir.Kumaş özellikleri: %40 Pamuk - %60 Viskon karışımıdır. Gramaj 180-185 gr/m² tir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır.V Cerrahi yaka takımları..

-29%
Hızlı Görüntüle

Petrol Mavi Dr Greys Kesim Likralı Kumaş Takım Forma

250,00 TL 350,00 TL

Petrol Mavi Dr Greys Kesim Likralı Kumaş Takım FormaLikralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, ebeler , veterinerler diğer sağlık p..

-29%
Hızlı Görüntüle

Saks Mavi Dr Greys Kesim Likralı Kumaş Takım Forma

250,00 TL 350,00 TL

Saks Mavi Dr Greys Kesim Likralı Kumaş Takım FormaTerikoton kumaştan üretilmiştir.Kumaş özellikleri: %40 Pamuk - %60 Viskon karışımıdır. Gramaj 180-185 gr/m² tir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır.V Cerrahi yaka takımların genel kullanım..

-29%
Hızlı Görüntüle

Siyah Dr Greys Kesim Likralı Kumaş Takım Forma

250,00 TL 350,00 TL

Siyah Dr Greys Kesim Likralı Kumaş Takım FormaTerikoton kumaştan üretilmiştir.Kumaş özellikleri: %40 Pamuk - %60 Viskon karışımıdır. Gramaj 180-185 gr/m² tir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır.V Cerrahi yaka takımların genel kullanım ala..

-29%
Hızlı Görüntüle

Somon Dr Greys Modeli Likralı Tek Renk Takım

250,00 TL 350,00 TL

Somon Dr Greys Modeli Likralı Tek Renk TakımTerikoton kumaştan üretilmiştir.Kumaş özellikleri: %40 Pamuk - %60 Viskon karışımıdır. Gramaj 180-185 gr/m² tir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır.V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı..

-29%
Hızlı Görüntüle

Yeni Yeşil Dr Greys Modeli Likralı Tek Renk Takım

250,00 TL 350,00 TL

Yeni Yeşil Dr Greys Modeli Likralı Tek Renk TakımTerikoton kumaştan üretilmiştir.Kumaş özellikleri: %40 Pamuk - %60 Viskon karışımıdır. Gramaj 180-185 gr/m² tir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır.V Cerrahi yaka takımların genel kull..

Gösterilen: 1 ile 37 arası, toplam: 37 (1 Sayfa)