Izgara Görüntüleme:
Hızlı Görüntüle

Benetton Kelebek Desenli Takım Likra Kumaş Dr Greys Kesim Forma

259,99 TL

Benetton Kelebek Desenli Takım Likra Kumaş Dr Greys Kesim Forma En çok tercih edilen cerrahi takımlardan biri olan Dr Greys Modeli Cerrahi takım Mooda Medikal tarafından itinayla üretilmektedir. Tasarım hem bayan hem de erkekler için özel olarak imal edilmiştir.Terikoton Kumaştan Üretilmiştir.Dr.Greys Spor Kesim Modelidir.Dr.Greys Terikoton ..

-17%
Hızlı Görüntüle

Cerrahi Forma Beyaz Gülen Diş Desenli Terikoton İnce Kumaş Dr Greys Kesim Forma

216,00 TL 259,99 TL

Cerrahi Forma Beyaz Gülen Diş Desenli Terikoton İnce Kumaş Dr Greys Kesim Forma En çok tercih edilen cerrahi takımlardan biri olan Dr Greys Modeli Cerrahi takım Mooda Medikal tarafından itinayla üretilmektedir. Tasarım hem bayan hem de erkekler için özel olarak imal edilmiştir.Terikoton Kumaştan Üretilmiştir.Dr.Greys Spor Kesim Modelidir.Dr.Gr..

-7%
Hızlı Görüntüle

Cerrahi Takım İnce Kumaş Dr Greys Forma(Açık Mavi)

194,40 TL 210,00 TL

Cerrahi Takım  İnce Kumaş Dr Greys Forma(Açık Mavi)Terikoton kumaştan üretilmiştir.Kumaş özellikleri: %40 Pamuk - %60 Viskon karışımıdır. Gramaj 110 - 125 gr/m² tir.V Cerrahi Yaka takımlar Moodamedikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel ..

-17%
Hızlı Görüntüle

Cerrahi Takım Araba Desenli Terikoton İnce Kumaş Dr Greys Kesim Forma

216,00 TL 259,99 TL

Cerrahi Takım Araba Desenli Terikoton İnce Kumaş Dr Greys Kesim Forma En çok tercih edilen cerrahi takımlardan biri olan Dr Greys Modeli Cerrahi takım Mooda Medikal tarafından itinayla üretilmektedir. Tasarım hem bayan hem de erkekler için özel olarak imal edilmiştir.Terikoton Kumaştan Üretilmiştir.Dr.Greys Spor Kesim Modelidir.Dr.Greys Teriko..

-17%
Hızlı Görüntüle

Cerrahi Takım Balon Desenli Terikoton İnce Kumaş Dr Greys Kesim Forma

216,00 TL 259,99 TL

Cerrahi Takım Balon Desenli Terikoton İnce Kumaş Dr Greys Kesim FormaEn çok tercih edilen cerrahi takımlardan biri olan Dr Greys Modeli Cerrahi takım Mooda Medikal tarafından itinayla üretilmektedir. Tasarım hem bayan hem de erkekler için özel olarak imal edilmiştir.Terikoton Kumaştan Üretilmiştir.Dr.Greys Spor Kesim Modelidir.Dr.Greys Terikoto..

-7%
Hızlı Görüntüle

Cerrahi Takım Benetton Yeşili Terikoton Kumaş Dr Greys Kesim

194,40 TL 210,00 TL

Cerrahi Takım Benetton Yeşili  Terikoton Kumaş Dr Greys Kesim Terikoton kumaştan üretilmiştir.Kumaş özellikleri: %40 Pamuk - %60 Viskon karışımıdır. Gramaj 110-125 gr/m² tir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka ta..

-7%
Hızlı Görüntüle

Cerrahi Takım Benetton Yeşili Terikoton İnce Kumaş Dr Greys Kesim

194,40 TL 210,00 TL

Cerrahi Takım Benetton Yeşili Terikoton İnce Kumaş Dr Greys Kesim Terikoton kumaştan üretilmiştir.Kumaş özellikleri: %40 Pamuk - %60 Viskon karışımıdır. Gramaj 110-125 gr/m² tir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka tak..

-17%
Hızlı Görüntüle

Cerrahi Takım Emoji Desenli Terikoton İnce Kumaş Dr Greys Kesim Forma

216,00 TL 259,99 TL

Cerrahi Takım Emoji Desenli  Terikoton İnce Kumaş Dr Greys Kesim FormaEn çok tercih edilen cerrahi takımlardan biri olan Dr Greys Modeli Cerrahi takım Mooda Medikal tarafından itinayla üretilmektedir. Tasarım hem bayan hem de erkekler için özel olarak imal edilmiştir.Dr.Greys Spor Kesim Modelidir.Dr.Greys Alpaka takımlar doktor, hemşire, a..

-17%
Hızlı Görüntüle

Cerrahi Takım Gri Ayıcık Desenli Terikoton İnce Kumaş Dr Greys Kesim Forma

216,00 TL 259,99 TL

Cerrahi Takım Gri Ayıcık Desenli Terikoton İnce Kumaş Dr Greys Kesim FormaEn çok tercih edilen cerrahi takımlardan biri olan Dr Greys Modeli Cerrahi takım Mooda Medikal tarafından itinayla üretilmektedir. Tasarım hem bayan hem de erkekler için özel olarak imal edilmiştir.Terikoton Kumaştan Üretilmiştir.Dr.Greys Spor Kesim Modelidir.Dr.Greys Ter..

-28%
Hızlı Görüntüle

Cerrahi Takım Gül Kurusu Likralı Takım Dr Greys Kesim Forma

216,00 TL 299,99 TL

Cerrahi Takım Gül Kurusu Likralı Takım Dr Greys Kesim FormaLikralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, ebeler , veterinerler diğer s..

-17%
Hızlı Görüntüle

Cerrahi Takım Kırmızı Atatürk İmza Desenli Terikoton İnce Kumaş Dr Greys Kesim Forma

216,00 TL 259,99 TL

Cerrahi Takım Kırmızı Atatürk İmza Desenli Terikoton İnce Kumaş Dr Greys Kesim FormaEn çok tercih edilen cerrahi takımlardan biri olan Dr Greys Modeli Cerrahi takım Mooda Medikal tarafından itinayla üretilmektedir. Tasarım hem bayan hem de erkekler için özel olarak imal edilmiştir.Terikoton Kumaştan Üretilmiştir.Dr.Greys Spor Kesim Modelidir.Dr..

-17%
Hızlı Görüntüle

Cerrahi Takım Kırmızı Ayıcık Desenli Terikoton İnce Kumaş Dr Greys Kesim Forma

216,00 TL 259,99 TL

Cerrahi Takım Kırmızı Ayıcık Desenli Terikoton İnce Kumaş Dr Greys Kesim Forma En çok tercih edilen cerrahi takımlardan biri olan Dr Greys Modeli Cerrahi takım Mooda Medikal tarafından itinayla üretilmektedir. Tasarım hem bayan hem de erkekler için özel olarak imal edilmiştir.Terikoton Kumaştan Üretilmiştir.Dr.Greys Spor Kesim Modelidir.Dr.Gre..

-17%
Hızlı Görüntüle

Cerrahi Takım Köpek Desenli Takım Terikoton İnce Kumaş Dr Greys Kesim Forma

216,00 TL 259,99 TL

Cerrahi Takım Köpek Desenli Takım Terikoton İnce Kumaş Dr Greys Kesim Forma En çok tercih edilen cerrahi takımlardan biri olan Dr Greys Modeli Cerrahi takım Mooda Medikal tarafından itinayla üretilmektedir. Tasarım hem bayan hem de erkekler için özel olarak imal edilmiştir.Terikoton Kumaştan Üretilmiştir.Dr.Greys Spor Kesim Modelidir.Dr.Greys ..

-7%
Hızlı Görüntüle

Cerrahi Takım Küf Yeşili Terikoton İnce Kumaş Dr Greys Kesim Forma

194,40 TL 210,00 TL

Cerrahi Takım Küf Yeşili  Terikoton İnce Kumaş Dr Greys Kesim FormaTerikoton kumaştan üretilmiştir.Kumaş özellikleri: %40 Pamuk - %60 Viskon karışımıdır. Gramaj 180-185 gr/m² tir.V Cerrahi Yaka takımlar Moodamedikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka tak..

-7%
Hızlı Görüntüle

Cerrahi Takım Lacivert Terikoton İnce Kumaş Dr Greys Kesim Forma

194,40 TL 210,00 TL

Cerrahi Takım Lacivert Terikoton İnce Kumaş Dr Greys Kesim FormaTerikoton kumaştan üretilmiştir.Kumaş özellikleri: %40 Pamuk - %60 Viskon karışımıdır. Gramaj 180-185 gr/m² tir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır.V Cerrahi yaka takımların ..

-14%
Hızlı Görüntüle

Cerrahi Takım Lacivert Tesettürlü Terikoton İnce Kumaş Forma

226,80 TL 264,99 TL

Cerrahi Takım Lacivert Tesettürlü  Terikoton İnce Kumaş FormaAlpaka kumaştan üretilmiştir.Kumaş özellikleri: %35 Pamuk, %65 Polyester 105 gr/m2Gramaj 180-185 gr/m² tir.Takımlar XXS, XS, S,M,L,XL ve XXL şeklinde beden seçenekleriyle üretilmektedir. ALPAKA KUMAŞ ÖZELLİKLERİ %30 - 35 Viskon, %65-70 Polyester harmandan karışım 180-1..

-14%
Hızlı Görüntüle

Cerrahi Takım Lacivet Tesettürlü Hakim Yaka Terikoton İnce Kumaş Forma

226,80 TL 264,99 TL

Cerrahi Takım Lacivet Tesettürlü  Hakim Yaka Terikoton İnce Kumaş FormaAlpaka kumaştan üretilmiştir.Kumaş özellikleri: %35 Pamuk, %65 Polyester 105 gr/m2Gramaj 180-185 gr/m² tir.Takımlar XXS, XS, S,M,L,XL ve XXL şeklinde beden seçenekleriyle üretilmektedir. ALPAKA KUMAŞ ÖZELLİKLERİ %30 - 35 Viskon, %65-70 Polyester harmandan kar..

-17%
Hızlı Görüntüle

Cerrahi Takım Mavi Çocuk Desenli Terikoton İnce Kumaş Dr Greys Kesim Forma

216,00 TL 259,99 TL

Cerrahi Takım Mavi Çocuk Desenli Terikoton İnce Kumaş Dr Greys Kesim FormaEn çok tercih edilen cerrahi takımlardan biri olan Dr Greys Modeli Cerrahi takım Mooda Medikal tarafından itinayla üretilmektedir. Tasarım hem bayan hem de erkekler için özel olarak imal edilmiştir.Terikoton Kumaştan Üretilmiştir.Dr.Greys Spor Kesim Modelidir.Dr.Greys Ter..

-17%
Hızlı Görüntüle

Cerrahi Takım Mavi Diş Desenli Terikoton İnce Kumaş Dr Greys Kesim Forma

216,00 TL 259,99 TL

Cerrahi Takım Mavi Diş Desenli Terikoton İnce Kumaş Dr Greys Kesim FormaEn çok tercih edilen cerrahi takımlardan biri olan Dr Greys Modeli Cerrahi takım Mooda Medikal tarafından itinayla üretilmektedir. Tasarım hem bayan hem de erkekler için özel olarak imal edilmiştir.Terikoton Kumaştan Üretilmiştir.Dr.Greys Spor Kesim Modelidir.Dr.Greys Terik..

-17%
Hızlı Görüntüle

Cerrahi Takım Mavi Kamuflaj Desenli Terikoton İnce Kumaş Dr Greys Kesim Forma

216,00 TL 259,99 TL

Cerrahi Takım Mavi Kamuflaj Desenli Terikoton İnce Kumaş Dr Greys Kesim Forma En çok tercih edilen cerrahi takımlardan biri olan Dr Greys Modeli Cerrahi takım Mooda Medikal tarafından itinayla üretilmektedir. Tasarım hem bayan hem de erkekler için özel olarak imal edilmiştir.Terikoton Kumaştan Üretilmiştir.Dr.Greys Spor Kesim Modelidir.Dr.Grey..

-17%
Hızlı Görüntüle

Cerrahi Takım Mickey Mouse Desenli Terikoton İnce Kumaş Dr Greys Kesim Forma

216,00 TL 259,99 TL

Cerrahi Takım Mickey Mouse Desenli Terikoton İnce Kumaş Dr Greys Kesim FormaEn çok tercih edilen cerrahi takımlardan biri olan Dr Greys Modeli Cerrahi takım Mooda Medikal tarafından itinayla üretilmektedir. Tasarım hem bayan hem de erkekler için özel olarak imal edilmiştir.Dr. Greys Spor Kesim Modelidir.Terikoton Kumaştan Üretilmiştir.Dr.Greys ..

-7%
Hızlı Görüntüle

Cerrahi Takım Mor Terikoton İnce Kumaş Dr Greys Kesim Forma Scrubs

194,40 TL 210,00 TL

Cerrahi Takım Mor  Terikoton İnce Kumaş Dr Greys Kesim Forma Scrubs Terikoton kumaştan üretilmiştir.Kumaş özellikleri: %40 Pamuk - %60 Viskon karışımıdır. Gramaj 180-185 gr/m² tir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır.V Cerrahi ya..

-14%
Hızlı Görüntüle

Cerrahi Takım Mürdüm Tesettürlü Hakim Yaka Terikoton İnce Kumaş Forma

226,80 TL 264,99 TL

Cerrahi Takım Mürdüm Tesettürlü Hakim Yaka Terikoton İnce Kumaş FormaAlpaka kumaştan üretilmiştir.Kumaş özellikleri: %35 Pamuk, %65 Polyester 105 gr/m2Gramaj 180-185 gr/m² tir.Takımlar XXS, XS, S,M,L,XL ve XXL şeklinde beden seçenekleriyle üretilmektedir. ALPAKA KUMAŞ ÖZELLİKLERİ %30 - 35 Viskon, %65-70 Polyester harmandan karışım 18..

-7%
Hızlı Görüntüle

Cerrahi Takım Nar Çiçeği Takım Terikoton İnce Kumaş Dr Greys Kesim Forma

194,40 TL 210,00 TL

Cerrahi Takım Nar Çiçeği Takım Terikoton İnce Kumaş Dr Greys Kesim Forma Terikoton kumaştan üretilmiştir.Kumaş özellikleri: %40 Pamuk - %60 Viskon karışımıdır. Gramaj 180-185 gr/m² tir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır.V Cerrahi yaka t..

-7%
Hızlı Görüntüle

Cerrahi takım Petrol Mavisi Terikoton İnce Kumaş Dr Greys Kesim Forma Scrubs

194,40 TL 210,00 TL

Cerrahi takım Petrol Mavisi Terikoton İnce Kumaş Dr Greys Kesim Forma Scrubs Terikoton kumaştan üretilmiştir.Kumaş özellikleri: %40 Pamuk - %60 Viskon karışımıdır. Gramaj 180-185 gr/m² tir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır.V Cerrahi ya..

-17%
Hızlı Görüntüle

Cerrahi Takım Renkli Baykus Desenli Terikoton İnce Kumaş Dr Greys Kesim Forma

216,00 TL 259,99 TL

Cerrahi Takım Renkli Baykus Desenli  Terikoton İnce Kumaş Dr Greys Kesim FormaEn çok tercih edilen cerrahi takımlardan biri olan Dr Greys Modeli Cerrahi takım Mooda Medikal tarafından itinayla üretilmektedir. Tasarım hem bayan hem de erkekler için özel olarak imal edilmiştir.Terikoton Kumaştan Üretilmiştir.Dr.Greys Spor Kesim Modelidir.Dr...

-17%
Hızlı Görüntüle

Cerrahi Takım Renkli Kalp Desenli Terikoton İnce Kumaş Dr Greys Kesim Forma

216,00 TL 259,99 TL

Cerrahi Takım Renkli Kalp Desenli Terikoton İnce Kumaş Dr Greys Kesim FormaEn çok tercih edilen cerrahi takımlardan biri olan Dr Greys Modeli Cerrahi takım Mooda Medikal tarafından itinayla üretilmektedir. Tasarım hem bayan hem de erkekler için özel olarak imal edilmiştir.Terikoton Kumaştan Üretilmiştir.Dr.Greys Spor Kesim Modelidir.Dr.Greys Te..

-7%
Hızlı Görüntüle

Cerrahi Takım Saks Mavi Takım Terikoton İnce Kumaş Dr Greys Kesim Forma

194,40 TL 210,00 TL

Cerrahi Takım Saks Mavi Takım Terikoton İnce Kumaş Dr Greys Kesim Forma Terikoton kumaştan üretilmiştir.Kumaş özellikleri: %40 Pamuk - %60 Viskon karışımıdır. Gramaj 180-185 gr/m² tir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır.V Cerrahi yaka ta..

-7%
Hızlı Görüntüle

Cerrahi Takım Siyah Takım Terikoton İnce Kumaş Dr Greys Kesim Forma Scrubs

194,40 TL 210,00 TL

Cerrahi Takım Siyah Takım Terikoton İnce Kumaş Dr Greys Kesim Forma ScrubsTerikoton kumaştan üretilmiştir.Kumaş özellikleri: %40 Pamuk - %60 Viskon karışımıdır. Gramaj 180-185 gr/m² tir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır.V Cerrahi yaka t..

-14%
Hızlı Görüntüle

Cerrahi Takım Siyah Tesettürlü Hakim Yaka Terikoton İnce Kumaş Forma

226,80 TL 264,99 TL

Cerrahi Takım Siyah Tesettürlü  Hakim Yaka Terikoton İnce Kumaş FormaAlpaka kumaştan üretilmiştir.Kumaş özellikleri: %35 Pamuk, %65 Polyester 105 gr/m2Gramaj 180-185 gr/m² tir.Takımlar XXS, XS, S,M,L,XL ve XXL şeklinde beden seçenekleriyle üretilmektedir. ALPAKA KUMAŞ ÖZELLİKLERİ %30 - 35 Viskon, %65-70 Polyester harmandan karış..

-7%
Hızlı Görüntüle

Cerrahi Takım Terikoton İnce Kumaş Forma (Gri)

194,40 TL 210,00 TL

Cerrahi Takım Terikoton İnce Kumaş Forma (Gri)Terikoton kumaştan üretilmiştir.Kumaş özellikleri: %40 Pamuk - %60 Viskon karışımıdır. Gramaj 180-185 gr/m² tir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır.V Cerrahi yaka takımların genel kullanım ala..

-17%
Hızlı Görüntüle

Cerrahi Takım Uğur Böcek Desenli Takım Terikoton İnce Kumaş Dr Greys Kesim Forma

216,00 TL 259,99 TL

Cerrahi Takım Uğur Böcek Desenli Takım Terikoton İnce Kumaş Dr Greys Kesim FormaEn çok tercih edilen cerrahi takımlardan biri olan Dr Greys Modeli Cerrahi takım Mooda Medikal tarafından itinayla üretilmektedir. Tasarım hem bayan hem de erkekler için özel olarak imal edilmiştir.Dr. Greys Modelidir.Dr.Greys Terikoton takımlar doktor, hemşire, a..

-7%
Hızlı Görüntüle

Cerrahi Takım Yeni Yeşil Takım Terikoton İnce Kumaş Dr Greys Kesim Forma

194,40 TL 210,00 TL

Cerrahi Takım Yeni Yeşil Takım Terikoton İnce Kumaş Dr Greys Kesim FormaTerikoton kumaştan üretilmiştir.Kumaş özellikleri: %40 Pamuk - %60 Viskon karışımıdır. Gramaj 180-185 gr/m² tir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır.V Cerrahi yaka tak..

-14%
Hızlı Görüntüle

Cerrahi Takım Yeşil Tesettürlü Hakim Yaka Terikoton İnce Kumaş Forma

226,80 TL 264,99 TL

Cerrahi Takım Yeşil Tesettürlü Hakim Yaka Terikoton İnce Kumaş FormaAlpaka kumaştan üretilmiştir.Kumaş özellikleri: %35 Pamuk, %65 Polyester 105 gr/m2Gramaj 180-185 gr/m² tir.Takımlar XXS, XS, S,M,L,XL ve XXL şeklinde beden seçenekleriyle üretilmektedir. ALPAKA KUMAŞ ÖZELLİKLERİ %30 - 35 Viskon, %65-70 Polyester harmandan karışım 180..

-9%
Hızlı Görüntüle

Desenli Cerrahi Takım Uzay Desenli Likra Kumaş Dr Greys Kesim Forma

237,60 TL 259,99 TL

Desenli Cerrahi Takım Uzay Desenli Likra Kumaş Dr Greys Kesim Forma En çok tercih edilen cerrahi takımlardan biri olan Dr Greys Modeli Cerrahi takım Mooda Medikal tarafından itinayla üretilmektedir. Tasarım hem bayan hem de erkekler için özel olarak imal edilmiştir.Terikoton Kumaştan Üretilmiştir.Dr.Greys Spor Kesim Modelidir.Dr.Greys Terikoto..

-17%
Hızlı Görüntüle

Desenli Cerrahi Takım Yaprak Yeşil Kamuflaj Desenli Terikoton İnce Kumaş Dr Greys Kesim Forma

216,00 TL 259,99 TL

Desenli Cerrahi  Takım Yaprak Yeşil Kamuflaj Desenli  Terikoton İnce Kumaş Dr Greys Kesim Forma En çok tercih edilen cerrahi takımlardan biri olan Dr Greys Modeli Cerrahi takım Mooda Medikal tarafından itinayla üretilmektedir. Tasarım hem bayan hem de erkekler için özel olarak imal edilmiştir.Terikoton Kumaştan Üretilmiştir.Dr.Greys ..

-5%
Hızlı Görüntüle

Desenli Hemşire Forması Balık Desenli Likralı Tek Üst Dr Greys Kesim

237,60 TL 249,99 TL

Desenli Hemşire Forması Balık Desenli Likralı Tek Üst Dr Greys Kesim Likralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, ebeler , veter..

-5%
Hızlı Görüntüle

Desenli Hemşire Forması Beyaz Ambulans Desenli Likralı Takım Dr Greys Kesim Forma

237,60 TL 249,99 TL

Desenli Hemşire Forması Beyaz Ambulans Desenli Likralı Takım Dr Greys Kesim FormaLikralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, ebeler ..

-5%
Hızlı Görüntüle

Desenli Hemşire Forması Çift Baykuş Desenli Likralı Takım Dr Greys Kesim Forma

237,60 TL 249,99 TL

Desenli Hemşire Forması Çift Baykuş Desenli Likralı Takım Dr Greys Kesim FormaLikralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, ebeler , v..

-5%
Hızlı Görüntüle

Desenli Hemşire Forması Formül Desenli Likralı Takım Dr Greys Kesim Forma

237,60 TL 249,99 TL

Desenli Hemşire Forması Formül Desenli Likralı Takım Dr Greys Kesim FormaLikralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, ebeler , veteri..

-5%
Hızlı Görüntüle

Desenli Hemşire Forması Füme Renkli İlaç Desenli Likralı Takım Dr Greys Kesim Forma

237,60 TL 249,99 TL

Desenli Hemşire Forması Füme Renkli İlaç Desenli Likralı Takım Dr Greys Kesim FormaLikralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, ebele..

-5%
Hızlı Görüntüle

Desenli Hemşire Forması Geometri Desenli Likralı Takım Dr Greys Kesim Forma

237,60 TL 249,99 TL

Desenli Hemşire Forması Geometri Desenli Likralı Takım Dr Greys Kesim FormaLikralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, ebeler , vete..

-5%
Hızlı Görüntüle

Desenli Hemşire Forması Gezegen Desenli Likralı Takım Dr Greys Kesim Forma

237,60 TL 249,99 TL

Desenli Hemşire Forması Gezegen Desenli Likralı Takım Dr Greys Kesim FormaLikralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, ebeler , veter..

-5%
Hızlı Görüntüle

Desenli Hemşire Forması İğne Desenli Likralı Takım Dr Greys Kesim Forma

237,60 TL 249,99 TL

Desenli Hemşire Forması İğne Desenli Likralı Takım Dr Greys Kesim FormaLikralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, ebeler , veterine..

-5%
Hızlı Görüntüle

Desenli Hemşire Forması İndigo Ambulans Desenli Likralı Takım Dr Greys Kesim Forma

237,60 TL 249,99 TL

Desenli Hemşire Forması İndigo Ambulans Desenli Likralı Takım Dr Greys Kesim FormaLikralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, ebeler..

-5%
Hızlı Görüntüle

Desenli Hemşire Forması Kelebek Desenli Likralı Takım Dr Greys Kesim Forma

237,60 TL 249,99 TL

Desenli Hemşire Forması Kelebek Desenli Likralı Takım Dr Greys Kesim FormaLikralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, ebeler , veter..

-17%
Hızlı Görüntüle

Desenli Hemşire Forması Yara Bant Desenli Takım Terikoton İnce Kumaş Dr Greys Kesim Forma

216,00 TL 259,99 TL

Desenli Hemşire Forması Yara Bant Desenli Takım Terikoton İnce Kumaş Dr Greys Kesim Forma En çok tercih edilen cerrahi takımlardan biri olan Dr Greys Modeli Cerrahi takım Mooda Medikal tarafından itinayla üretilmektedir. Tasarım hem bayan hem de erkekler için özel olarak imal edilmiştir.Terikoton Kumaştan Üretilmiştir.Dr.Greys Spor Kesim Model..

-7%
Hızlı Görüntüle

Doktor Forması Ameliyathane Yeşili Terikoton Dr Greys Kesim

194,40 TL 210,00 TL

Doktor Forması Ameliyathane Yeşili Terikoton  Dr Greys Kesim Terikoton kumaştan üretilmiştir.Kumaş özellikleri: %40 Pamuk - %60 Viskon karışımıdır. Gramaj 180-185 gr/m² tir.V Cerrahi Yaka takımlar Moodamedikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takı..

-17%
Hızlı Görüntüle

Doktor Forması Canavar Desenli Takım Terikoton İnce Kumaş Dr Greys Kesim Forma

216,00 TL 259,99 TL

Doktor Forması Canavar Desenli Takım Terikoton İnce Kumaş Dr Greys Kesim FormaEn çok tercih edilen cerrahi takımlardan biri olan Dr Greys Modeli Cerrahi takım Mooda Medikal tarafından itinayla üretilmektedir. Tasarım hem bayan hem de erkekler için özel olarak imal edilmiştir.Terikoton Kumaştan Üretilmiştir.Dr.Greys Spor Kesim Modelidir.Dr.Greys..

-17%
Hızlı Görüntüle

Doktor Forması Lacivert Kamuflaj Desenli Takım Terikoton İnce Kumaş Dr Greys Kesim Forma

216,00 TL 259,99 TL

Doktor Forması Lacivert Kamuflaj Desenli Takım Terikoton İnce Kumaş Dr Greys Kesim FormaEn çok tercih edilen cerrahi takımlardan biri olan Dr Greys Modeli Cerrahi takım Mooda Medikal tarafından itinayla üretilmektedir. Tasarım hem bayan hem de erkekler için özel olarak imal edilmiştir.Terikoton Kumaştan Üretilmiştir.Dr.Greys Spor Kesim Modelidi..

Gösterilen: 1 ile 50 arası, toplam: 121 (3 Sayfa)