Izgara Görüntüleme:
Hızlı Görüntüle

Açık Gri Dr Greys Kesim Terikoton İnce Kumaş Renkli Takım Forma

129,99 TL

Açık Gri Dr Greys Kesim Terikoton İnce Kumaş Renkli Takım FormaTerikoton kumaştan üretilmiştir.Kumaş özellikleri: %40 Pamuk - %60 Viskon karışımıdır. Gramaj 180-185 gr/m² tir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır.V Cerrahi yaka takımların g..

Hızlı Görüntüle

Açık Mavi Dr Greys Kesim Terikoton İnce Kumaş Renkli Takım Forma

129,99 TL

Açık Mavi Dr Greys Kesim Terikoton İnce Kumaş Renkli Takım FormaTerikoton kumaştan üretilmiştir.Kumaş özellikleri: %40 Pamuk - %60 Viskon karışımıdır. Gramaj 110 - 125 gr/m² tir.V Cerrahi Yaka takımlar Moodamedikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımları..

Hızlı Görüntüle

Açık Pembe Dr Greys Kesim Terikoton İnce Kumaş Renkli Takım Forma

129,99 TL

Açık Pembe Dr Greys Kesim Terikoton İnce Kumaş Renkli Takım FormaTerikoton kumaştan üretilmiştir.Kumaş özellikleri: %40 Pamuk - %60 Viskon karışımıdır. Gramaj 180-185 gr/m² tir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır.V Cerrahi yaka takımların..

Hızlı Görüntüle

Ameliyathane Yeşili Dr Greys Kesim Terikoton İnce Kumaş Renkli Takım Forma

129,60 TL

Ameliyathane Yeşili Dr Greys Kesim Terikoton İnce Kumaş Renkli Takım FormaTerikoton kumaştan üretilmiştir.Kumaş özellikleri: %40 Pamuk - %60 Viskon karışımıdır. Gramaj 180-185 gr/m² tir.V Cerrahi Yaka takımlar Moodamedikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka t..

Hızlı Görüntüle

Araba Desenli Takım Terikoton İnce Kumaş Dr Greys Kesim Forma

140,40 TL

Araba Desenli Takım Terikoton İnce Kumaş Dr Greys Kesim Forma En çok tercih edilen cerrahi takımlardan biri olan Dr Greys Modeli Cerrahi takım Mooda Medikal tarafından itinayla üretilmektedir. Tasarım hem bayan hem de erkekler için özel olarak imal edilmiştir.Terikoton Kumaştan Üretilmiştir.Dr.Greys Spor Kesim Modelidir.Dr.Greys Terikoton ta..

Hızlı Görüntüle

Askeri Yesil Kamuflaj Desenli Takım Terikoton İnce Kumaş Dr Greys Kesim Forma

140,40 TL

Askeri Yesil Kamuflaj Desenli Takım Terikoton İnce Kumaş Dr Greys Kesim FormaEn çok tercih edilen cerrahi takımlardan biri olan Dr Greys Modeli Cerrahi takım Mooda Medikal tarafından itinayla üretilmektedir. Tasarım hem bayan hem de erkekler için özel olarak imal edilmiştir.Terikoton Kumaştan Üretilmiştir.Dr.Greys Spor Kesim Modelidir.Dr.Greys ..

Hızlı Görüntüle

Balık Desenli Likralı Takım Dr Greys Kesim Forma

129,60 TL

Balık Desenli Likralı Takım Dr Greys Kesim FormaLikralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, ebeler , veterinerler diğer sağlık perso..

Hızlı Görüntüle

Balon Desenli Takım Terikoton İnce Kumaş Dr Greys Kesim Forma

140,40 TL

Balon Desenli Takım Terikoton İnce Kumaş Dr Greys Kesim FormaEn çok tercih edilen cerrahi takımlardan biri olan Dr Greys Modeli Cerrahi takım Mooda Medikal tarafından itinayla üretilmektedir. Tasarım hem bayan hem de erkekler için özel olarak imal edilmiştir.Terikoton Kumaştan Üretilmiştir.Dr.Greys Spor Kesim Modelidir.Dr.Greys Terikoton takı..

Hızlı Görüntüle

Baykuş Saks Mavisi Desenli Takım Terikoton İnce Kumaş Dr Greys Kesim Forma

140,40 TL

Baykuş Saks Mavisi Desenli Takım Terikoton İnce Kumaş Dr Greys Kesim Forma En çok tercih edilen cerrahi takımlardan biri olan Dr Greys Modeli Cerrahi takım Mooda Medikal tarafından itinayla üretilmektedir. Tasarım hem bayan hem de erkekler için özel olarak imal edilmiştir.Terikoton Kumaştan Üretilmiştir.Dr.Greys Spor Kesim Modelidir.Dr.Greys T..

Hızlı Görüntüle

Benetton Yeşili Dr Greys Kesim Terikoton İnce Kumaş Renkli Takım Forma

129,60 TL

Benetton Yeşili Dr Greys Kesim Terikoton İnce Kumaş Renkli Takım FormaTerikoton kumaştan üretilmiştir.Kumaş özellikleri: %40 Pamuk - %60 Viskon karışımıdır. Gramaj 110-125 gr/m² tir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takı..

Hızlı Görüntüle

Benetton Yeşili Yeni Model Dr Greys Kesim Terikoton İnce Kumaş Renkli Takım Forma

129,60 TL

Benetton Yeşili Yeni Model Dr Greys Kesim Terikoton İnce Kumaş Renkli Takım FormaTerikoton kumaştan üretilmiştir.Kumaş özellikleri: %40 Pamuk - %60 Viskon karışımıdır. Gramaj 110-125 gr/m² tir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrah..

Hızlı Görüntüle

Beyaz Ambulans Desenli Likralı Takım Dr Greys Kesim Forma

129,60 TL

Beyaz Ambulans Desenli Likralı Takım Dr Greys Kesim FormaLikralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, ebeler , veterinerler diğer sağ..

Hızlı Görüntüle

Beyaz Biyeli Fermuarlı Takım Alpaka Kalın Kumaş Dr Greys Kesim Forma

140,40 TL

Beyaz Biyeli Fermuarlı Takım Alpaka Kalın Kumaş Dr Greys Kesim FormaAlpaka kumaştan üretilmiştir.Kumaş özellikleri: %40 Pamuk - %60 Viskon karışımıdır. Gramaj 110 - 125 gr/m² tir.Dr.Greys Spor Kesim Modelidir.V Cerrahi Yaka takımlar Moodamedikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmak..

Hızlı Görüntüle

Beyaz Dr Greys Kesim Alpaka Kalın Kumaş Renkli Takım Forma

129,60 TL

Beyaz Dr Greys Kesim Alpaka Kalın Kumaş Renkli Takım FormaTerikoton kumaştan üretilmiştir.Kumaş özellikleri: %40 Pamuk - %60 Viskon karışımıdır. Gramaj 180-185 gr/m² tir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır.V Cerrahi yaka takımların genel ..

Hızlı Görüntüle

Beyaz Gülen Diş Desenli Takım Terikoton İnce Kumaş Dr Greys Kesim Forma

140,40 TL

Beyaz Gülen Diş Desenli Takım Terikoton İnce Kumaş Dr Greys Kesim Forma En çok tercih edilen cerrahi takımlardan biri olan Dr Greys Modeli Cerrahi takım Mooda Medikal tarafından itinayla üretilmektedir. Tasarım hem bayan hem de erkekler için özel olarak imal edilmiştir.Terikoton Kumaştan Üretilmiştir.Dr.Greys Spor Kesim Modelidir.Dr.Greys Teri..

Hızlı Görüntüle

Beyaz Klasik Kesim Alpaka Kalın Kumaş Renkli Cerrahi Takım Forma

129,60 TL

Beyaz Klasik Kesim Alpaka Kalın Kumaş Renkli Cerrahi Takım FormaBayan doktor ve hemşire için mükemmel şekilde tasarlanmıştır. 7 renk seçeneğiyle sizlere sunuyoruz.Farklı kombinasyonlarda kaliteli işçilikle üretilen özel ürünümüzdür.Alpaka kumaştan üretilmiştir.Kumaş özellikleri: %40 Pamuk - %60 Viskon karışımıdır.Gramaj 180-185 gr/m² tir.Takımlar X..

Gösterilen: 1 ile 16 arası, toplam: 117 (8 Sayfa)