Izgara Görüntüleme:
-22%
Hızlı Görüntüle

Balık Desenli Likralı Tek Üst Dr Greys Kesim Forma

210,00 TL 269,99 TL

Balık Desenli Likralı Tek Üst Dr Greys Kesim FormaLikralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, ebeler , veterinerler diğer sağlık per..

-23%
Hızlı Görüntüle

Cerrahi Takım Çağla Yeşili Likralı Takım Dr Greys Kesim Forma

299,99 TL 389,99 TL

Cerrahi Takım Çağla Yeşili Likralı Takım Dr Greys Kesim FormaLikralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, ebeler , veterinerler diğer..

-19%
Hızlı Görüntüle

Cerrahi Takım Lacivert Tesettürlü Likralı Hakim Yaka Forma

349,98 TL 429,99 TL

Cerrahi Takım Lacivert Tesettürlü  Likralı Hakim Yaka FormaLikralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, ebeler , veterinerler di..

-23%
Hızlı Görüntüle

Cerrahi Takım Lila Likralı Takım Dr Greys Kesim Forma

299,99 TL 389,99 TL

Cerrahi Takım Lila  Likralı Takım Dr Greys Kesim FormaLikralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, ebeler , veterinerler diğer s..

-19%
Hızlı Görüntüle

Cerrahi Takım Siyah Tesettürlü Likralı Hakim Yaka Forma

349,98 TL 429,99 TL

Cerrahi Takım Siyah Tesettürlü Likralı Hakim Yaka FormaLikralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, ebeler , veterinerler diğer sağlı..

-22%
Hızlı Görüntüle

Desenli Hemşire Forması Balık Desenli Likralı Tek Üst Dr Greys Kesim

349,98 TL 449,99 TL

Desenli Hemşire Forması Balık Desenli Likralı Tek Üst Dr Greys Kesim Likralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, ebeler , veter..

-22%
Hızlı Görüntüle

Desenli Hemşire Forması Beyaz Ambulans Desenli Likralı Takım Dr Greys Kesim Forma

349,98 TL 449,99 TL

Desenli Hemşire Forması Beyaz Ambulans Desenli Likralı Takım Dr Greys Kesim FormaLikralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Takım ürünümüzün üst Likralı olup alt Terikoton kumaştan imal edilmiştir.Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımla..

-22%
Hızlı Görüntüle

Desenli Hemşire Forması Beyaz Ambulans Desenli Likralı Tek Üst Dr Greys Kesim

210,00 TL 269,99 TL

Desenli Hemşire Forması Beyaz Ambulans Desenli Likralı Tek Üst Dr Greys Kesim Likralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, ebele..

-23%
Hızlı Görüntüle

Desenli Hemşire Forması Beyaz Ambulans Desenli Terikoton Takım Dr Greys Kesim Forma

299,99 TL 389,99 TL

Desenli Hemşire Forması Beyaz Ambulans Desenli Likralı Takım Dr Greys Kesim Forma Likralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Takım ürünümüzün üst Likralı olup alt Terikoton kumaştan imal edilmiştir.Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takım..

-22%
Hızlı Görüntüle

Desenli Hemşire Forması Çift Baykuş Desenli Likralı Takım Dr Greys Kesim Forma

349,98 TL 449,99 TL

Desenli Hemşire Forması Çift Baykuş Desenli Likralı Takım Dr Greys Kesim FormaLikralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Takım ürünümüzün üst Likralı olup alt Terikoton kumaştan imal edilmiştir.Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların..

-22%
Hızlı Görüntüle

Desenli Hemşire Forması Çift Baykuş Desenli Likralı Tek Üst Dr Greys Kesim

210,00 TL 269,99 TL

Desenli Hemşire Forması Çift Baykuş Desenli Likralı Tek Üst Dr Greys Kesim Likralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, ebeler ,..

-22%
Hızlı Görüntüle

Desenli Hemşire Forması Formül Desenli Likralı Takım Dr Greys Kesim Forma

349,98 TL 449,99 TL

Desenli Hemşire Forması Formül Desenli Likralı Takım Dr Greys Kesim FormaLikralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Takım ürünümüzün üst Likralı olup alt Terikoton kumaştan imal edilmiştir.Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların gene..

-22%
Hızlı Görüntüle

Desenli Hemşire Forması Formül Desenli Likralı Tek Üst Dr Greys Kesim

210,00 TL 269,99 TL

Desenli Hemşire Forması Formül Desenli Likralı Tek Üst Dr Greys Kesim  Likralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, ebeler ..

-22%
Hızlı Görüntüle

Desenli Hemşire Forması Füme Renkli İlaç Desenli Likralı Tek Üst Dr Greys Kesim

210,00 TL 269,99 TL

Desenli Hemşire Forması Füme Renkli İlaç Desenli Likralı Tek Üst Dr Greys KesimLikralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, ebeler , ..

-22%
Hızlı Görüntüle

Desenli Hemşire Forması Geometri Desenli Likralı Tek Üst Dr Greys Kesim

210,00 TL 269,99 TL

Desenli Hemşire Forması Geometri Desenli Likralı Tek Üst Dr Greys KesimLikralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, ebeler , veterine..

-22%
Hızlı Görüntüle

Desenli Hemşire Forması Geometri Desenli Likralı Tek Üst Dr Greys Kesim

349,98 TL 449,99 TL

Desenli Hemşire Forması Geometri Desenli Likralı Tek Üst Dr Greys KesimLikralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Takım ürünümüzün üst Likralı olup alt Terikoton kumaştan imal edilmiştir.Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel ..

-22%
Hızlı Görüntüle

Desenli Hemşire Forması İğne Desenli Likralı Takım Dr Greys Kesim Forma

349,98 TL 449,99 TL

Desenli Hemşire Forması İğne Desenli Likralı Takım Dr Greys Kesim FormaLikralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Takım ürünümüzün üst Likralı olup alt Terikoton kumaştan imal edilmiştir.Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel ..

-22%
Hızlı Görüntüle

Desenli Hemşire Forması İğne Desenli Likralı Tek Üst Dr Greys Kesim

210,00 TL 269,99 TL

Desenli Hemşire Forması İğne Desenli Likralı Tek Üst Dr Greys KesimLikralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, ebeler , veterinerler..

-22%
Hızlı Görüntüle

Desenli Hemşire Forması İndigo Ambulans Desenli Likralı Takım Dr Greys Kesim Forma

349,98 TL 449,99 TL

Desenli Hemşire Forması İndigo Ambulans Desenli Likralı Takım Dr Greys Kesim FormaLikralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Takım ürünümüzün üst Likralı olup alt Terikoton kumaştan imal edilmiştir.Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takıml..

-22%
Hızlı Görüntüle

Desenli Hemşire Forması İndigo Ambulans Desenli Likralı Tek Üst Dr Greys Kesim

210,00 TL 269,99 TL

Desenli Hemşire Forması İndigo Ambulans Desenli Likralı Tek Üst Dr Greys KesimLikralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, ebeler , v..

-22%
Hızlı Görüntüle

Desenli Hemşire Forması Kelebek Desenli Likralı Takım Dr Greys Kesim Forma

349,98 TL 449,99 TL

Desenli Hemşire Forması Kelebek Desenli Likralı Takım Dr Greys Kesim FormaLikralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Takım ürünümüzün üst Likralı olup alt Terikoton kumaştan imal edilmiştir.Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların gen..

-22%
Hızlı Görüntüle

Desenli Hemşire Forması Kelebek Desenli Likralı Tek Üst Dr Greys Kesim

210,00 TL 269,99 TL

Desenli Hemşire Forması Kelebek Desenli Likralı Tek Üst Dr Greys Kesim Likralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, ebeler , vet..

-23%
Hızlı Görüntüle

Kına Yeşili Dr Greys Kesim Likralı Kumaş Takım Forma

299,99 TL 389,99 TL

Kına Yeşili Dr Greys Kesim Likralı Kumaş Takım FormaLikralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, ebeler , veterinerler diğer sağlık p..

-22%
Hızlı Görüntüle

Likra Kumaş Cerrahi Desenli Takım Lacivert Kalp Desenli Takım Dr Greys Kesim Forma

349,98 TL 449,99 TL

Likra Kumaş Cerrahi Desenli Takım Lacivert Kalp Desenli  Takım Dr Greys Kesim FormaLikralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Takım ürünümüzün üst Likralı olup alt Terikoton kumaştan imal edilmiştir.Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka ..

-22%
Hızlı Görüntüle

Likra Kumaş Cerrahi Desenli Takım Lacivert Kalp Desenli Likralı Tek Üst Dr Greys Kesim

210,00 TL 269,99 TL

Likra Kumaş Cerrahi Desenli Takım Lacivert Kalp Desenli Likralı Tek Üst Dr Greys Kesim Likralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı doktor, hemşire, anestezi teknisyenle..

-22%
Hızlı Görüntüle

Likra Kumaş Cerrahi Desenli Takım Reçete Desenli Dr Greys Kesim Forma

349,98 TL 449,99 TL

Likra Kumaş Cerrahi Desenli Takım Reçete Desenli  Dr Greys Kesim FormaLikralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Takım ürünümüzün üst Likralı olup alt Terikoton kumaştan imal edilmiştir.Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların ge..

-22%
Hızlı Görüntüle

Likra Kumaş Cerrahi Desenli Takım Reçete Desenli Tek Üst Dr Greys Kesim

210,00 TL 269,99 TL

Likra Kumaş Cerrahi Desenli Takım Reçete Desenli  Tek Üst Dr Greys Kesim Likralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, ebele..

-22%
Hızlı Görüntüle

Likra Kumaş Cerrahi Desenli Takım Renkli Kalp Desenli Dr Greys Kesim Forma - %97 Pamuk

349,98 TL 449,99 TL

Likra Kumaş Cerrahi Desenli Takım Renkli Kalp Desenli Dr Greys Kesim Forma - %97 PamukLikralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Takım ürünümüzün üst Likralı olup alt Terikoton kumaştan imal edilmiştir.Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka ta..

-22%
Hızlı Görüntüle

Likra Kumaş Cerrahi Desenli Takım Renkli Kalp Desenli Tek Üst Dr Greys Kesim

210,00 TL 269,99 TL

Likra Kumaş Cerrahi Desenli Takım Renkli Kalp Desenli Tek Üst Dr Greys KesimLikralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, ebeler , vet..

-22%
Hızlı Görüntüle

Likra Kumaş Cerrahi Desenli Takım Siyah Ambulans Desenli Dr Greys Kesim Forma

349,98 TL 449,99 TL

Likra Kumaş Cerrahi Desenli Takım Siyah Ambulans Desenli  Dr Greys Kesim FormaLikralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Takım ürünümüzün üst Likralı olup alt Terikoton kumaştan imal edilmiştir.Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takım..

-22%
Hızlı Görüntüle

Likra Kumaş Cerrahi Desenli Takım Siyah Ambulans Desenli Tek Üst Dr Greys Kesim

210,00 TL 269,99 TL

Likra Kumaş Cerrahi Desenli Takım Siyah Ambulans Desenli Tek Üst Dr Greys KesimLikralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, ebeler , ..

-22%
Hızlı Görüntüle

Likra Kumaş Cerrahi Desenli Takım Siyah Kedi Desenli Tek Üst Dr Greys Kesim

210,00 TL 269,99 TL

Likra Kumaş Cerrahi Desenli Takım Siyah Kedi Desenli  Tek Üst Dr Greys Kesim Likralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, e..

-22%
Hızlı Görüntüle

Likra Kumaş Cerrahi Desenli Takım Siyah Kedi Desenli Dr Greys Kesim

349,98 TL 449,99 TL

Likra Kumaş Cerrahi Desenli Takım Siyah Kedi Desenli Dr Greys Kesim Likralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir.Takım ürünümüzün üst Likralı olup alt Terikoton kumaştan imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların gene..

-22%
Hızlı Görüntüle

Likra Kumaş Cerrahi Desenli Takım Turkuaz Ambulans Desenli Tek Üst Dr Greys Kesim

210,00 TL 269,99 TL

Likra Kumaş Cerrahi Desenli Takım Turkuaz Ambulans Desenli  Tek Üst Dr Greys KesimLikralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, e..

-22%
Hızlı Görüntüle

Likra Kumaş Cerrahi Desenli Takım Turkuaz Ambulans Desenli Dr Greys Kesim Forma

349,98 TL 449,99 TL

Likra Kumaş Cerrahi Desenli Takım Turkuaz Ambulans Desenli Dr Greys Kesim FormaLikralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Takım ürünümüzün üst Likralı olup alt Terikoton kumaştan imal edilmiştir.Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımları..

-22%
Hızlı Görüntüle

Likra Kumaş Cerrahi Desenli Takım Virüs Desenli Dr Greys Kesim Forma

349,98 TL 449,99 TL

Likra Kumaş Cerrahi Desenli Takım Virüs Desenli  Dr Greys Kesim FormaLikralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Takım ürünümüzün üst Likralı olup alt Terikoton kumaştan imal edilmiştir.Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların gen..

-22%
Hızlı Görüntüle

Likra Kumaş Cerrahi Desenli Takım Virüs Desenli Tek Üst Dr Greys Kesim

210,00 TL 269,99 TL

Likra Kumaş Cerrahi Desenli Takım Virüs Desenli  Tek Üst Dr Greys Kesim Likralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, ebeler..

-22%
Hızlı Görüntüle

Likra Kumaş Cerrahi Desenli Takım Yıldız Desenli Dr Greys Kesim Forma

349,98 TL 449,99 TL

Likra Kumaş Cerrahi Desenli Takım Yıldız Desenli  Dr Greys Kesim FormaLikralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Takım ürünümüzün üst Likralı olup alt Terikoton kumaştan imal edilmiştir.Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların ge..

-22%
Hızlı Görüntüle

Likra Kumaş Cerrahi Desenli Takım Yıldız Desenli Tek Üst Dr Greys Kesim

210,00 TL 269,99 TL

Likra Kumaş Cerrahi Desenli Takım Yıldız Desenli Tek Üst Dr Greys KesimLikralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, ebeler , veterine..

-29%
Hızlı Görüntüle

Likra Kumaş Cerrahi Desenli Takım Yumruk Desenli Dr Greys Kesim Forma

319,99 TL 449,99 TL

Likra Kumaş Cerrahi Desenli Takım Yumruk Desenli Dr Greys Kesim FormaLikralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Takım ürünümüzün üst Likralı olup alt Terikoton kumaştan imal edilmiştir.Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel ku..

-22%
Hızlı Görüntüle

Likra Kumaş Cerrahi Desenli Takım Yumruk DesenliTek Üst Dr Greys Kesim

210,00 TL 269,99 TL

Likra Kumaş Cerrahi Desenli Takım Yumruk DesenliTek Üst Dr Greys KesimLikralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, ebeler , veteriner..

-23%
Hızlı Görüntüle

Likra Kumaş Cerrahi Takım Koyu Gri Dr Greys Kesim Forma

299,99 TL 389,99 TL

Likra Kumaş Cerrahi Takım Koyu Gri Dr Greys Kesim FormaLikralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, ebeler , veterinerler diğer sağlı..

-23%
Hızlı Görüntüle

Likra Kumaş Cerrahi Takım Mürdüm Renk Takım Dr Greys Kesim Forma

299,99 TL 389,99 TL

Likra Kumaş Cerrahi Takım Mürdüm Renk Takım Dr Greys Kesim FormaLikralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, ebeler , veterinerler di..

-23%
Hızlı Görüntüle

Mürdüm Dr Greys Kesim Likralı Kumaş Takım Forma

299,99 TL 389,99 TL

Mürdüm Dr Greys Kesim Likralı Kumaş Takım FormaLikralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, ebeler , veterinerler diğer sağlık person..

-23%
Hızlı Görüntüle

Nöbet Takımı Parlament Mavi Takım Likralı Kumaş Dr Greys Kesim Forma

299,99 TL 389,99 TL

Nöbet Takımı Parlament Mavi Takım Likralı Kumaş Dr Greys Kesim FormaLikralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, ebeler , veterinerle..

-22%
Hızlı Görüntüle

Perla Model Bordo Tasarım Likra Takım

378,00 TL 485,99 TL

Perla Model Bordo Tasarım Likra TakımLikralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, ebeler , veterinerler diğer sağlık personeller..

-22%
Hızlı Görüntüle

Perla Model Füme Tasarım Likra Takım

378,00 TL 485,99 TL

Perla Model Füme Tasarım Likra TakımLikralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, ebeler , veterinerler diğer sağlık personelleri olsa..

-22%
Hızlı Görüntüle

Perla Model Pudra Tasarım Likra Takım

378,00 TL 485,99 TL

Perla Model Pudra Tasarım Likra TakımLikralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, ebeler , veterinerler diğer sağlık personelleri ols..

-22%
Hızlı Görüntüle

Perla Model Saks Mavisi Tasarım Likra Takım

378,00 TL 485,99 TL

Perla Model Saks Mavisi Tasarım Likra TakımLikralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, ebeler , veterinerler diğer sağlık personelle..

-23%
Hızlı Görüntüle

Petrol Mavi Dr Greys Kesim Likralı Kumaş Takım Forma

299,99 TL 389,99 TL

Petrol Mavi Dr Greys Kesim Likralı Kumaş Takım FormaLikralı kumaştan üretilmiştir.V Cerrahi Yaka takımlar Mooda Medikal kalite ve güvencesiyle imal edilmiştir. Ürünün hem bayan hem de erkekler için üretimi yapılmaktadır. V Cerrahi yaka takımların genel kullanım alanı doktor, hemşire, anestezi teknisyenleri, ebeler , veterinerler diğer sağlık p..

Gösterilen: 1 ile 50 arası, toplam: 50 (1 Sayfa)